Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

360 Total Security 10.2.0

Rate this post

360 Total Security  –  Antivirüs ve Bilgisayar Optimizasyon Programı

 

360 Total Security, işletim sisteminizde virüslere karşı koruma yaparken, aynı zamanda optimizasyon yaparak hızlandırabilecek bir yazılım.

Bulut özelliği sayesinde, daha etkili virüs tanıma özelliğine sahip olarak, daha fazla etkili koruma sağlar. Gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde, virüsleri daha bilgisayarınıza sızmadan önce algılama gücüne sahiptir. Gizlilik koruması konusunda da aktif bir göreve sahip bu yazılım, otomatik olarak belirli periyodlarda güncellenir. Kimlik hırsızlığına karşı etkili bir savunma sağlar. Antivirüs programlarından daha fazla olarak optimizasyon özelliğine de sahiptir.

Bilindiği üzere, bilgisayarlarımız zamanla sistem arızaları veya yavaşlamalara maruz kalır. Bunun için genellikle çeşitli optimizasyon araçları indirip kullanmak zorunda kalabiliyoruz. Oysa bu programı kurduktan sonra ikinci bir sistem optimizasyon aracı kurmaya gerek yoktur.

Bir çok antivirüs programları daha önce denediğimiz programlardır. 360 Total Security ilk defa da olsa deneme şansı vermemiz gereken bir yazılımdır. Denemeden daha iyi veya daha kötü olup olmadığını bilemek mümkün olmayacaktır. Bilgisayarımıza kurup denediğimizde, güvenlik taraması ve sonrasında yaptığı optimizasyon işleminde başarılı bulduk. Ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabilme özelliği ile, diğer alternatif yazılımlara iyi bir rakip olduğunu düşünüyoruz. Sitemizden ücretsiz olarak indirip her hangi bir kısıtlama olmaksızın kullanabilirsiniz.

360 safe-global

Özellikler:

 Kötü amaçlı yazılımlara karşı çoklu koruma motoru
 Alışveriş ve Online Güvenlik
 Gizlilik koruması
 İnternet koruması
 Sistem koruması
 Ağ bağlantısı güvenliği
 Bilgisayarı temizleme
 Bilgisayarı optimize ederek hızlandırma

 

 

360 Total Security 10.2.0 YAPILAN YORUMLAR