Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Acid Pro 8.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Acid Pro  – Müzik Oluşturma ve Müzik Düzenleme Yazılımı

Acid Pro, kesintisiz müzik üretimi stüdyo ortamı için çok kanallı kayıt,karıştırma, MIDI sıralama, ve döngü işlevselliği birleştiren bir programdır.

Şeffaf teknoloji tasarımı ile fikirleri zahmetsizce gerçek sonuçlara dönüştürmek ve yaratıcı iş akışı oluşturmak için geliştirilmiş bir müzik oluşturma programı olarak seçenekler sunar. Müziklere değişik EQ ayarları ve parametre otomasyonu efektler ekleyebilirsiniz.

Acid Pro programında esnek ve verimli bir kayıt ortamı için özel bir karıştırma konsolu vardır. Program, Mackie Kontrol ve Sınır Tasarım TranzPort gibi cihazlar için kontrol yüzeyi otomasyon ve kanal izlemeyi destekler. DJ’ler için şarkılara mix yapma konusunda geniş seçenekler sağlar.

Bu program piyasadaki en eğlenceli ve ilham verici müzik oluşturma yazılımı araçlarından biridir. Genişletilmiş yönlendirme seçenekleri artık daha esnek stüdyo kaydı ortamı için imkan sağlar. Bir çok medya desteğine sahip olmakla beraber, sesleri kesme, kopyalama ve yapıştırma düzenleme imkanları sağlar.

Acid Pro

 

 

 

Acid Pro 8.0 YAPILAN YORUMLAR