Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Active File Recovery 18.0.8

Rate this post

Active File Recovery   – Silinen Dosyaları Geri Kurtarma Programı

 

Active File Recovery, kaza ile yada başka sebeplerden silinen dosyaları ve verileri kurtarma yazılımı.

Active File Recovery, kaza ile yada başka nedenler ile yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarmak için size olanak sağlar. Hızlı tarama özelliği ile dosyaları önünüze getirerek, kurtarmak istediğiniz dosyaları seçmenizi sağlar. Silinen veriler geri getirildiğinde genellikle hasarlı olarak gelebilmektedir.

Program bu hasarı en düşük düzeye  indirmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan bu yazılımın, gelişmiş özellikleri ise biraz karışıktır. Fakat bir çok kişinin kaybettiği önemli verilerine tekrar kavuşmasını sağlar. Program ücretlidir fakat, işlevselliğini yada işe yararlılığını test etmek için indirip deneyebilirsiniz.

Active File Recovery

Ne için kullanılır:

Silinmiş dosyaları kurtarmak: Geri Dönüşüm Kutusundan silinmiş olan küçük veya büyük dosyaları geri getirir.
Kayıp dosyaları kurtarmak: Yanlışlıkla disk formatlama nedeni ile, virüs saldırısı sonucu oluşan hasar nedeni ile veya kötü amaçlı bir program ya da bir elektrik kesintisi yüzünden kaybolan dosyaları geri kazandırır.
Fotoğraflarınızı ve resimleri kurtarmak: Bellek Kartını biçimlendirme sonrasında oluşan kayıpkişisel fotoğraf gibi blge ve dosyaları geri kazandırır.

Desteklenen İşletim Sistemleri: 8, 7, Vista, Server 2012, Server 2008, Server 2003, XP
Windows PE
Kurtarma ortamı: CD / DVD veya USB den bot OpenSUSE tabanlı Linux kurtarma diski, USB veya CD’den botları / DVD

Desteklediği Kurtarma Sürücüleri:
NTFS, FAT / FAT32 / exFAT, HFS +, UFS, ext2 / ext3 / ext4 / Btrfs; HDD, SSD, USB, IDE, SATA, SCSI sabit diskler; USB Flash, SD, MMC, CompactFlash, MemoryStick; RAID yeniden (RAID-0, RAID-1, RAID-5, Span); Silinmiş / hasarlı bölümleri kurtarma

 

 

Active File Recovery 18.0.8 YAPILAN YORUMLAR