Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe After Effects CC 2019

Rate this post

Adobe After Effects CC  –  Filmlere Efektler Ekleme Programı

 

Adobe After Effects CC,  filmlere profesyonel 3B efektler ekleyebileceğiniz profesyonel bir prodüksiyon yazılımıdır.

 

Adobe firması tarafından geliştirilen ve son derece profesyonel özelliklerle donatılmış bu yazılım sayesinde görsel nesneleri içeri aktararak, filmler üzerinde hareketli 3B animasyonlar olulşturabilirsiniz. Profesyonel bir yazılım olarak deneyimsiz kullanıcıların biraz uğraşarak öğrenebileceği bu yazılım, özellikle sinemacılık sektörü için tercih edilebilir. Bunun dışında amatör kullanıcıların, kendileri için geliştirdikleri projeler ile, kendi filmlerine renk ve eğlence katabilecekleri bir yazılımdır.

Program yukarıda sözü geçtiği üzere profesyonel kullanım amacına göre geliştirilmiştir. Bu anlamda özellikle son zamanlarda sinemacılık sektöründe veya reklamcılık sektöründe kullanılan yeşil perde prodüksiyon yada diğer bir adıyla Green Screen teknolojisi ile uyumlu çalışmaktadır. Yeşil perde önünde yaptığını çekimlere, yeşil rengi yok etmek suretiyle çok profesyonel arka planlar uygulamanızı sağlar. Ayrıca patlama sahneleri ve silah patlaması efektleri mükemmel şekilde yapılabiliyor. Bu programdan tam bir netice almak için profesyonel bir eğitim almak oldukça fayda sağlayacaktır.

Adobe After Effects CC

Bazı Özellikleri:

Maske İzleyici; sahnelerinizde ki aksiyonla hareket eden maskeler ve efektler oluşturmanızı sağlayarak sahneleri kare kare düzenlemeye son veriyor. Üstelik sahnelerinizi Premiere Pro ile kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Çarpıtma Sabitleyici VFXSahnelerinizdeki belirli nesnelerden kaynaklanan kamera titreşimini şimdi orijinal Çarpıtma Sabitleyici’den %80 daha hızlı çalışan Çarpıtma Sabitleyici VFX ile giderin.

Kenar İnceltme; Kenar İnceltme aracını kullanarak kıvırcık saçlar ve hareketle bulanıklaşan kenarlar gibi ince ayrıntıları karmaşık arka planlardan kolaylıkla ayırın. Mavi veya yeşil fonda yaptığınız çekimler istediğiniz mükemmellikte olmadığında, anahtarlama efektlerini kullanarak ayrıntıları koruyun ve renkli yansımaları tamamen temizleyin.

Canlı Metin Şablonları; Kompozisyonlarınızı Canlı Metin şablonları olarak paketleyerek editörlerin metin rengini, hareketi veya TV alt bandı arka planlarını etkilemeden metinleri Premiere Pro’da düzenlemelerini sağlayın.

PROGRAM VİDEOSU

Adobe After Effects CC 2019 YAPILAN YORUMLAR