Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe Premiere Pro CC 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Video İşleme ve Efekt Programı

Adobe Premiere Pro CC, uyumlu olduğu donanımlar ile beraber kullanıldığında mükemmel bir video işleme programı olarak kabul edilmektedir.

Adobe Premiere Pro CC ile tam anlamda profesyonel bir video düzenlemesi yaparsınız. Özellikle film yapımcıları tarafında da tercih edilen bu programlar sayesinde inanılmaz efektler yapmak mümkündür. Ham olarak çekilmiş videolar için gerçek anlamda prodüksiyon yapmak için bir miktar eğitim gerektiğini de söylememiz gerekiyor. Aslında her ne kadar başlangıç seviyesi kullanıcılar için kolay olduğu söylense de yine de tam özellikleri profesyonel olarak kullanmak için eğitim gerektiği düşüncesindeyiz.

Örneğin bu program ile ‘green screen’ yani yeşil perde prodüksiyon yapmak mümkün. Fakat bu iş kesinlikle bir eğitim gerektirir. Özellikle son yıllarda yeşil perde kullanmak sureti ile film yapımcılığında maliyetler daha düşük hale geldi. Bu işi öğrenen bir çok youtube kullanıcısı da, yeşil perde kullanarak mükemmel videolar hazırlıyorlar. Programın tüm özelliklerini öğrendiğinizde son derece etkileyici filmler hazırlamanız için hiç bir engel yok. Beş yıldız kalitesinde bu programı bizler de tavsiye ediyoruz.

Adobe Premiere Pro CC

 

 

Adobe Premiere Pro CC 2018 YAPILAN YORUMLAR