Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AdwCleaner 7.3.0.0

AdwCleaner 7.3.0.0
5 (100%) 1 vote[s]

AdwCleaner – Reklam Yazılımları Silme Programı

 

AdwCleaner, istenmeden kurulan kötü niyetli reklam yazılımlarını kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Çoğunlukla ihtiyacımız olan programları zaman zaman İnternet’ten indirip bilgisayarımıza kurarız. Bu kurulumlarda genellikle ingilizce olduğu ve ayrıntılarla zaman kaybetmemek için ‘next’ butonuna seri olarak tıklayarak kurulumu bitiririz. Bu yüzden farkında olmadan başımıza bela olacak reklam yazılımlarının kurulmasına imkan sağlamış oluruz.

Son zamanlarda bir çok yazılım firmaları, diğer popüler yazılımlara reklam vermektedirler. Genellikle reklamlar kurmak istediğimiz bu programların içerisine gömülmekte olup, bizler istemediğimiz halde bilgisayarımıza kurulmaktadır. Ayrıca kaldırmak istediğimizde kaldırılması imkansız bir şekilde kurulurlar.

Aslında kurulum sırasındaki kutucuklara dikkat etsek, istemediğimiz bu yazılımların kurulmasını önleyebiliriz ama genelde pek dikkat etmemekteyiz. Aslında bilgisayara zarar vermeseler de, yinede içlerinde kötü niyetli kişiler tarafından hazırlanmış olan ve bu şekilde kurulmuş olan programların kaldırılması için, AdwCleaner yazılımını kullanabilirsiniz.

adwcleaner

PROGRAM VİDEOSU

 Özellikler:
Adware (reklam yazılımları) kaldırma
PUP / LPI (Potansiyel İstenmeyen Programı) kaldırma
Araç Çubukları kaldırma
Hijacker (tarayıcınızın ana sayfasının Hijack) kaldırma
“Scan” ve “Temizle” modu ile geliyor. Bulduğunuz problemler, kolayca “Kaldır” düğmesini kullanarak kaldırılabilir.

Uyumlu Sistemler: Windows XP, 32 ve 64 bit Vista, 7, 8, 8.1, 10.

 

 

AdwCleaner 7.3.0.0 YAPILAN YORUMLAR