Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AIMP

AIMP 4.51 Build 2084

Please wait...

AIMP – Ücretsiz Müzik Dinleme Programı

AIMP medya oynatma programı, kullanılan medya oynatıcılar arasında popüler olanlar sıralamasındadır. Rus yapımı olan bu araç, küçük boyutlu ve bir çok ses kodeklerini destekleme özelliğine sahiptir.

Ücretsiz olması ve aynı zamanda Türkçe olması ise daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. İlk zamanlarda bilinen en popüler mp3 çalma aracı winamp iken, zaman içerisinde çok daha fazla gelişmiş özelliklerde mp3 çalma araçları piyasaya çıktı. Gelişen rekabet ortamında, Winamp önceki yıllarda programın dağıtımını durdurma kararı aldı. Bu aşamaya gelinene kadar, popüler mp3 dinleme programları yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamıştı zaten.

Program kendi içinde ses dönüştürme araçları bulundurur ve müzik CD’lerini otomatik algılar. Şarkı geçişlerinde sesi kısarak geçiş sağlar. Bir başka özelliği ise, radyodaki parçaları kaydetmenizi sağlamasıdır. Kullandıkça daha fazla özelliklerden faydalanacağınız ve seveceğiniz bir medya çalar programıdır.

AIMP

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

Yerleşik 18-bant ekolayzır ve ses efektleri: Reverb, Flanger, Koro, Pitch, Tempo, Echo, Hız, Bas, Artırıcı, Ses  Remover
Müzik Kütüphanesi: Dinldeğiniz müzikleri arşivlemenizi ve bunların istatistiklerini saklar.
Akıllı Playlist: Programın filtre yeteneği sayesinde, kütüphane içerisinden gruplandırdığınız şarkıları, kendi  arama kriterlerinize göre kolayca bulabilir ve dinleyebilirsiniz.
Güçlü Görünüm Ayarları: Her bir parça ile ilgili verileri görüntüleme.
Popüler formatları Encode eder: APE, MP3, FLAC, OGG, WAV, WMA, OPUS için kodlama. MusePack ve  WavPack formatları plug-in harici komut satırı encoder yeteneği.
Audio CD Grabber: Audio CD’den ses veri aktarmak için izin imkan sağlar.
İsimlendirme ve dosyaları sıralama: Belirli bir şablona göre İsimlendirme ve klasördeki dosyaları sıralama.
Çalar Saat: Seçilen parça için çalma başlangıç saati ayarlayabilirsiniz. Uyku moduna ayarlanan bilgisayarı uyandır.
Otomatik kapanma: Sevdiğiniz müzikleri dinlerken uyuyabilir, sadece belirli bir zamanda çalmasını yada  bitmesini sağlayabilir veya şarkı bitiminde bilgisayarın kapanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
AIMP
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
AIMP 4.51 Build 2084 YAPILAN YORUMLAR