Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AirDroid ikon

AirDroid 3.6.5.0

Please wait...

AirDroid – Bilgisayardan Android Cihaza Bağlanma Programı

 

AirDroid, android cihazınız ile bilgisayar arasında senkronizasyon oluşturmak ve dosya taransferi yapmak için kullanacağınız bilgisayara masaüstü uygulamasıdır.

Tabletinize, Telefonunuza ve bilgisayarınıza ayrı ayrı kurarak, iki cihaz arasında resim, müzik, video ve her türlü dosya transferi yapabileceğiniz bu yazılım ile, telefon rehberi ve SMS geçmişi senkronizasyonu da sağlarsınız. Böylece bilgisayarınızdan telefon veya tabletinize, bilgisayarınızdan direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Bilgisayardan yöneteceğiniz android cihazınıza gelen çağrıları ve sms mesajları da bilgisayardan yönetebileceğiniz bu program, bu konuda ki en gelişmiş ve en kullanışlı uygulamadır. Öncelikle bilgisayarınıza kuracağınız bu uygulamadan sonra, hemen android cihazınıza da kurup, kendi sitesinden online kayıt olmalısınız. Kayıt olmak ve programı kullanmak ücretsizdir. Mutlaka indirip kullanmak isteyeceksiniz.

Bu program şimdi AirMirror teknolojisine dayalı uzaktan kumanda uygulaması sunuyor. Mobil cihazları doğrudan telefonla uzaktan kumanda edeceksiniz.

AirDroid

Özellikler:

AFK Yardımı : Bir profesyonel gibi mobil oyunlarınızı oynarken zamanında görevleri tamamlama

Uzaktan monitör : Ailenin güvenliğini sağlamak için etrafı cihaz kamerasıyla kontrol etme

Uzaktan destek : AirMirror tarafından ailenin telefon sorununu uzaktan çözme

Uzaktan kumanda : Ofisten uzaktayken acil işleri telefonla kolayca çözme

Dosya aktarımı – Dosyaları kablo olmadan aktarım : Kablo olmadan dosya, fotoğraf, belge, müzik veya APK’ları aktarma. Aynı zamanda Klasörleri aktarabilir ve dosyaları uzaktan yönetebilirsiniz.

Uzaktan kumanda – Cihazlarınızı istediğiniz zaman kontrol : Yerel veya uzaktaki ağ ne olursa olsun, Android cihazlarınızın kontrolünü tamamen ele almak için AirMirror’ı kullanabilirsiniz. Yalnızca Görüntüleme Modu, cihazınızın ekranını sunmanıza, oyun canlı yayın yapmanıza ve uygulamaları göstermenize izin verir. Bilgisayar klavyenizi kullanarak cihaza yazmak için uzak klavyeyi de kullanabilirsiniz. Telefondan mobil cihazlara erişimi destekleyen bağımsız uzaktan kumanda uygulaması.

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
AirDroid
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
AirDroid 3.6.5.0 YAPILAN YORUMLAR