Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AkudoDefter 2.0.0.270

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

AkudoDefter  –  Akudosoft Kasa Defteri ve Cari Modülü

 

AkudoDefter, kolaylıkla kurulumunu yapabileceğiniz, içerisinde,  kasa defteri ve cari modülünden oluşan pratik bir programdır.

AkudoDefter,   Akudosoft’un yeni ürünü olan DEFTER 2013, kolaylıkla kurulumunu yapabileceğiniz, içerisindeki “Tanım” bölümünde videoları da bulunan, basit bir kasa defteri ve cari modülünden oluşan pratik bir programdır.

Mesleğiniz ne olursa olsun, hesabınızı bilmeniz lazım. Günlük ne kazanmışsınız, nereye ne kadar harcamışsınız, ev hanımından en büyük tüccarına kadar herkesin kolaylıkla kullanabileceği, bakkal defteri kolaylığında bir program.

Windows’un tüm versiyonlarında çalışan bu yazılımda, gelir gider kayıtları oluşturabilir, barkod okuma cihazıyla hızlı satış yapabilirsiniz. Fatura, İrsaliye, Hesap Ekstresi hazırlayıp, aynı ekrandan Word, Excell ve diğer formatlarda export yapabilir, isterseniz müşterinize bu ekrandan mail atabilirsiniz. Programı ücretsi indirmek için, indir butonuna tıkladığınızda ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz.

 kasa1

 

 

AkudoDefter 2.0.0.270 YAPILAN YORUMLAR
  • Jale
    8 ay önce

    Aslında üçretli olmayı hakkettiğini pek düşünmüyorum. Vasat bir program gibi.

  • JameMn
    10 ay önce

    Denedim fakat benim beklentilerime yetecek bir program olmadığını gördüm. Bu başkalarının beklentilerini de karşılamaz demiyorum fakat bizim işimize uymadı.