Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AllWebMenus Pro 5.3.940

Rate this post

AllWebMenus Pro – Menü Yapma ve Oluşturma Programı

 

AllWebMenus Pro, sayesinde sitenize  menü oluşturmak için,  kesinlikle hiçbir DHTML, CSS veya Javascript deneyimine ihtiyacınız yoktur.

AllWebMenus Pro,  ile kendi içinde bulundurduğu menu teması galerisinden istediğiniz menu tasarımlarına kolayca ulaşarak menulerinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız menuleri yatay ve dikey şekillerde düzenleyebilir ve istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

Herhangi bir koda gerek kalmadan, menulerinizi web sayfalarınıza bağlayabilirsiniz. Web site tasarımı ile uğraşanların oldukça işine yarayabilecek bu programın fiyatı 65$’dır. Sitemizden indirip deneyebilirsiniz.

AllWebMenus Pro

Özellikleri:

 Çapraz tarayıcı: Javascript motoru gibi IE, Firefox, Chrome, Safari, Opera, Mozilla, Konqueror ve daha fazlası gibi tüm tarayıcıları destekler.
 Çapraz platform: Javascript motoru, Windows, Mac OS X, Linux, akıllı telefonlar (iPhone, Android, Windows Phone, BlackBerry 6 +) ve daha fazlası gibi tüm platformları destekler.
 Yazma araçları: (vb Dreamweaver, Expression Web, NetObjects Fusion, CoffeeCup, gibi), için basit bir metin editörü.
Çapraz-CMS: CMS ve (vb WordPress, Joomla, Drupal, Typo3, DotNetNuke, Expression Engine, CMS Made Simple, gibi) blogları ile çalışır.

 

AllWebMenus Pro 5.3.940 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Nuri
    3 sene önce

    Bununla menü yapmak ne kadar kolay olur bilmiyorum fakat denemek istiyorum