Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ares 3.1

Please wait...

Ares – Ücretsiz Müzik İndirme ve Paylaşma Yazılımı

 

Ares, bugün var olan en büyük dosya paylaşım ağlarından birini yaratmak için milyonlarca insan hizmet ediyor.

 

Diğer kullanıcılar ile sohbet etme özelliğine de sahip bu yazılım sayesinde, internet üzerinde binlerce şarkıyı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İnternetten ücretsiz şarkı indirmek için bu veya buna benzer programların bir çoğu, aslında karşılıklı dosya paylaşımı niteliğinde işlevsellik sağlar. P2P indirme özelliğine sahip bu program iki istemci arasında veri paylaşımı yapmaktadır. Burada veri olarak kastımız, çoğunlukla şarkılardır.

Program ücretsiz olmakla beraber, yapılan şarkı paylaşımları yasal mı değil mi; hala tartışma konusu olmakla beraber, bizler çoğunlukla bilgisayarınızda şarkıları saklamamanızı öneririz. Çünkü program Ares kullanıcıları arasında müzik indirmek veya paylaşmak imkanı sağlıyor. Bu durumda telif korumalı şarkıların izinsiz dağıtımına aracılık etmiş olabilirsiniz. Yine de bu tip kullanımların hukuki boyutlarını araştırmanız tarafımızdan tavsiye edilmektedir.

Program kesinlikle hiçbir reklam veya casus yazılım içermiyor ve% 100 temiz yükleme sertifikasına sahiptir. Çok kullanıcı dostu ve iTunes ile kolayca entegre olduğundan, iPod’unuzu sınırlara kadar doldurabilirsiniz!  Program ücretsiz olarak kısıtlı deneme imkanı sağlıyor. Ücret ödeyerek full sürümüne sahip olabilirsiniz.

Ares

TANITIM VİDEOSU

Ares 3.1 YAPILAN YORUMLAR