Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashampoo AntiSpy for Windows 10 1.0.6

2 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 5 (2 votes, average: 4,50 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Ashampoo AntiSpy for Windows 10 – Antispware Programı

Ashampoo AntiSpy for Windows, windows 10 işletim sisteminde kullanacağınız ücretsiz bir koruma yazılımı.

Program güvenlik ayarlarınızı kendinize göre düzenlemenize imkan sağlayarak, gizliliğinizi korumayı amaçlamaktadır. Bununla beraber Windows 10 kullanıcı hata verilerini göndermeyi önleyebilirsiniz.

Windows 10 işletim sisteminin bilgisayar kullanıcılarına sağlamış oldukları yenilikler, kullanıcıların memnuniyeti ile sonuçlanmıştır. Kullanıcı memnuniyetinin devamlılığı adına, Microsoft kullanıcılardan çok miktarda veriler toplamak zorundadır.

Bununla beraber kullanıcılara uygun reklam görüntülemesi sağlamak adına kullanıcı profillerini de takip etmektedir. Bu yüzden programın kurduktan sonra önerilen ayarları kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızdan Wicrosoft’a veri gönderilmesini engellersiniz. Programın kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Dilerseniz bu programı sizlerde ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Ashampoo AntiSpy for Windows

 

 

 

 

Ashampoo AntiSpy for Windows 10 1.0.6 YAPILAN YORUMLAR