Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ashampoo Office Free ikon

Ashampoo Office Free 12.0.0.959

Please wait...

Ashampoo Office Free – Ücretsiz Office Programı

 

Ashampoo Office Free, microsoft office programı yerine office programı olarak tercih edilebilecek ücretsiz bir seçenektir.

 

Bilgisayarlarda kullandığımız en önemli belge düzenleme ve görüntüleme programlarından biri de office programıdır. İçerisindeki modüllerden Microsoft Word ile her türlü metinler oluşturabilir ve yazıcı çıktısı alınabilir. Yine aynı araç ile yazışmaları düzenleyerek mail olarak gönderme imkanı sağlar.

Microsoft Excell ile tablolar oluşturabilir ve bu tablolara matematiksel formüller atayarak adeta bir programa dönüştürebilirsiniz. İçerisinde ayrıca bir veri tabanı modülü ile Outlook Express diye bildiğimiz e-posta yöneticisi bulunmaktadır. Bilindiği üzere microsoft office programı ücretli olarak kullanılmaktadır.

Tüm bu ihtiyaçları karşılayabilen alternatif office programları bulunuyor. Libre Office ve Apache OpenOffice daha önceden bildiğimiz ücretsiz programlardan biri olmakla beraber, Ashampoo Office Free programı da oldukça iyi ve ücretsiz bir seçenektir. Yukarıda bahsettiğimiz tüm Microsoft Office işlerini yapabileceğiniz bir program olmakla beraber, diğer ücretsiz office programları ile aynı dezavantaja sahip olumsuz tek özelliği, içerisinde e-posta istemcisi olmamasıdır. Diğer tüm özellikleri neredeyse birebir kullanılabilir. Ayrıca Microsoft Office ile oluşturulmuş tüm belge formatlarını destekleyerek, bu belgelerin açılmasını ve düzenlemesini de sağlar.

Ashampoo Office Free

Ashampoo Office Free 12.0.0.959 YAPILAN YORUMLAR