Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AskAdmin 1.6

Please wait...

AskAdmin  – Ücretsiz Program Engelleme Yazılımı

 

AskAdmin, bilgisayardaki uygulamaları kapatmak için kullanacağınız ücretsiz bir uygulama yöneticisi programdır.

 

AskAdmin, Windows uygulamalarının kullanımını kısıtlamak için tasarlanmış bir yazılımdır. Bu sayede iş ortamında elemanların belli programları kullanımı kısıtlanabiliyor. Ayrıca ev ortamında ise, çocukların oyun veya harici uygulama kullanımları kısıtlanabilir. Örneğin ( .bat, .cmd, .reg ) uzantılı uygulamaları hızlı bir şekilde kullanıma kapatabilir, gerektiğinde tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan bu programı çalıştırdıktan sonra, kapatmak istediğini bir veya birden fazla programı, programın açılan penceresine sürükleyerek, bu programların kapanışını veya aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Karma güvenlik özelliğine sahip program ile oluşturduğunuz program engelleme işlemi hiç bir suretle kırılamaz.

AskAdmin

PROGRAM KULLANIM VİDEOSU

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 10’a Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Winsows Xp – (x86 ve x64)

Desteklenen diller: İngilizce, Türkçe, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Almanca, Korece, Portekizce – Brezilya , Rusça, İspanyolca, İsveççe, Japonca, Farsça, Vietnam, Lehçe, Arapça, Romence, Macarca, İtalyanca, Slovence, Sırpça (Kiril), Sırpça (Latin), Endonezya, Yunan, Ukrayna

AskAdmin 1.6 YAPILAN YORUMLAR