Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Atom 1.37.0

Please wait...

Atom – Ücretsiz Alternatif Metin Editörü

 

Atom, çalışmalarınızın yapılandırma dosyasına dokunmadan verimli bir şekilde kullanabileceğiniz modern ve ücretsiz bir metin editörü yazıl düzenleme aracıdır.

Özellikle program geliştiricileri için tasarlanmış bu program sayesinde bir çok programlama dili desteği ile projelerinizi düzenleyebilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen metin editörü sınıfından olan bu programın, OS X, Windows veya Linux işletim sistemlerinde çalışan sürümleri bulunuyor.

Atom, akıllı, esnek otomatik tamamlama ile daha hızlı kod yazmanıza yardımcı olur.  Tek bir dosyayı, bir bütün projeyi veya birden fazla projeyi tek bir pencerede kolayca bularak açabilirsiniz. Dosyalar arası karşılaştırma yapmak ve kod düzenlemek için programın arayüzünüzünü birden fazla bölüme ayırabilirsiniz. Bir dosyayı yazarken veya tüm projelerinizde metinlerin önizlemesini yapabilir veya değiştirebilirsiniz.

Programın en güzel özelliklerinden biri; dört kullanıcı arabirimi, koyu ve açık renklerde sekiz söz dizimi temasıyla önceden yüklenmiş olarak geliyor. Aradığınız temayı bulamazsanız, programın topluluğu tarafından oluşturulan temaları yükleyebilir veya kendi temalarınızı yaratabilirsiniz. Program 64 Bir işletim sistemi içindir.

Atom

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Atom
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Atom 1.37.0 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Selim
    3 sene önce

    Edit Pad kullaNIyorum birde bunu deneyelim isterim. Metin editörleri benim için oldukça önemli programlardır. Çünkü geliştirici olarak bunlar ile çalışıyorum.