Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Auslogics BoostSpeed 10.0.12

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Auslogics BoostSpeed – Sistem Bakım ve Optimizasyon Programı

Auslogics BoostSpeed, bilgisayarı optimize etmek ve bilgisayarı hızlandırmak için kullanacağınız 5 yıldız ödüllü bir sistem bakım programı.

Bilgisayarda zamanla gereksiz olarak biriken işe yaramaz dosyalar yüzünden, uygulama hataları yüzünde veya daha bir çok olumsuz etkene bağlı sistem yavaşlaması veya çökmesi oluşmaktadır. Bilgisayarı çökmeye karşı korumak veya bilgisayar hızını yükseltmek için, güvenli bir sistem bakım programı kullanmak kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.

Program, gereksiz sistem ve geçici kullanıcı dosyaları, web tarayıcı ön belleği, kullanılmayan hata günlükleri, Windows Update dosyaları, geçici Sun Java dosyaları, gereksiz Microsoft Office önbellek ve daha bir çok önemsiz dosyaları temizlemek için kullanabileceğiniz etkili bir bakım aracıdır. Bununla beraber Internet bağlantısını optimize ederek dosya indirme hızını arttırma etkisi vardır.

Auslogics BoostSpeed

 

 

Auslogics BoostSpeed 10.0.12 YAPILAN YORUMLAR