Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Auslogics Registry Defrag

Auslogics Registry Defrag 12.0.0.2

Please wait...

Auslogics Registry Defrag – Kayıt Defteri Birleştirme Programı

 

Auslogics Registry Defrag, adından anlaşıldığı gibi sistem çekirdeğini sıkıştırmak ve daha performanslı çalışmasını sağlamak için kullanılır.

Öncelikle Defrag Nedir? buna bir bakarak hafıza tazeliyelim. Kısaca bölünmüş dosya ve kümelerin birleştirilerek yeniden sıraya koyulmasıdır. Özellikle Harddisk üzerinde parçalanıp bölünen kümeler, okuyucunun işini zorlaştırdığı için, bilgisayarın çalışma hızında düşüş sağlar.

Aynı şekilde Registry (Sistem Kayıt Çekirdeği) için de durum aynısından ibarettir. Program ekleme veya kaldırma sonrasında Harddisk üzerinde veri parçalanması oluştuğu gibi, sistem kayıt çekirdeğinde de oluşur. Çünkü her program eklendiğinde, programın sistem kayıt dosyaları da sisteme kayıt olur. Program silindiğinde, buradan silinen kayıtlar arasında ki boşluklar, bellek tüketimine yüklenerek performans kayıpları yaşatır.

Kayıt Defteri Birleştirme, kayıt defteri parçalanması ve bundan kaynaklanabilecek PC kararlılığı sorunları ile başa çıkmak için harika bir araçtır, ancak bilgisayarınızda önemsiz birikimler, yanlış sistem veya internet ayarları ve benzeri gibi diğer faktörlerin neden olduğu sorunlar olabilir.

Program, gereksiz dosyaları temizlemenize, kayıt defteri sorunlarını çözmenize, yavaşlama nedenlerini ortadan kaldırmanıza, gizli verilerinizi korumak için mahremiyet izlerini silmenize ve daha birçok şey yapmanıza izin veren güçlü bir optimize edicidir.

Auslogics Registry Defrag

PROGRAM KULLANIM VİDEOSU

Registry Defrag ne yapar?

Sorun: PC’nizde aralıklı donmalar, yavaş uygulama yanıtları veya diğer stabilite sorunları olabilir. Yüksek bellek kullanımıyla birlikte, bu sorunlar bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde azaltabilir.

Çözüm: Kayıt Defteri Birleştirmesi, aldığı bellek miktarını azaltmak ve sistem kararlılığını geri yüklemek için Windows kayıt defterinizi birleştirecek ve sıkıştıracak, böylece sorunsuz bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkartabilirsiniz.

Özellikler:

 Kesinlikle ÜCRETSİZ
 Amatör olarak kullanılacak kadar kolaydır
 Tamamen güvenli
 Uzmanlar tarafından etkili olduğu kanıtlanmıştır.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Auslogics Registry Defrag
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Auslogics Registry Defrag 12.0.0.2 YAPILAN YORUMLAR