Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AVG Antivirus FREE 19.4.3093

AVG Antivirus FREE 19.4.3093
5 (100%) 1 vote[s]

AVG AntiVirus FREE  –  Ücretsiz Antivirüs Programı

 

AVG Antivirüs Free,  virüs yada zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve kalitesi ispatlanmış  popüler antivirüs programı.

Antivirüs programları içerisinde ödüllü veya ödülsüz bir çok kaliteli antivirüs yazılımlarıyla, bilgisayarlarımızın bu güvenlik sorununu çözebilmekteyiz. Bu programlar içerisinde en iyiler sınıfından olup, aynı zamanda ücretsiz seçeneğiyle yıllardır kullanıcılarına  memnuniyet sağlarken, hala kullanıcılarının bu memnuniyetlerinin devamını sağlamaktadır.

AVG Antivirüs Free, casus, trojan, truva atları, solucan dediğimiz küçük boyutlu zararlılara karşı oldukça etkilidir. Bilgisayarınızın performansında size bir kayıp yaşatmayan ve anlık koruma sağlayabilen bu yazılımla bilgisayarınızın daha güvende olduğunu hissedeceksiniz.

Antivirüs programları içerisinden özellikle en popüler olanları karşılaştırdığımızda, çoğu yıllardan beri denenmiş ve kalitesini kanıtlamışlardır. Bu antivirüs  programı da bu yazılımlar sınıfındandır. Yine aynı şekilde bu tip programların hem ücretsiz kısıtlı ve hem de ücretli full sürümleri bulunmaktadır. Sitemizden indireceğiniz bu antivirüs programı, ücretsiz olarak işinize yarayacaktır. Kısıtlı özelliklerin yetersiz kaldığı durumda mutlaka ücret ödeyerek full sürüme geçilmelidir.

Programı bir çok kere bilgisayarımıza indirip denemiş olsak ta, yeni sürümü de merak edip denemek istedik. Bildiğimiz fakat daha geliştirilmiş olan bu yeni sürümde de AVG bizi şaşırtmadı. Bildiğimiz kalitesinden eksilmeden en üst düzeyde korum sağladığı gibi, optimizasyon seçeneği gibi ek özellikler de ilave edilmiş. Yeni nesil Antivirüs Programlarının bir çoğunda bugünlerde rastladığımız bu özellik, koruma programlarına ekstra bir ayrıcalık sağlıyor.

avg

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
AVG Antivirus FREE
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
AVG Antivirus FREE 19.4.3093 YAPILAN YORUMLAR