Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AVG TuneUp 19.1.955

AVG TuneUp 19.1.955
5 (100%) 1 vote[s]

AVG PC Tuneup  –  Bilgisayar Bakımı ve Performans Aracı

 

AVG Antivirüs yazılım firması AVG Technologies tarafından yapılan AVG PC Tuneup yazılımı, bilgisayarın bakım ve optimizasyonu için güçlü bir araçtır.

İçerisinde otomatik veya manuel olarak kullanabileceğiniz bakım araçları ile, bilgisayarınızın performansını ilk kurduğunuz zamana döndürebilirsiniz.  AVG PC Tuneup,  bilgisayarınızda işe yaramadığı zamanlarda bile çalışarak, bilgisayarınızın kaynaklarını tüketen yazılım ve uygulamaları kapatarak, bilgisayarınızın gücünün tükenmesini önler. Yine aynı şekilde, gereksiz tüketim sağlayan uygulamaları kapatarak pil ömrünü uzatır. Bu program çoklu optimizasyon yağlayan bir program olarak, bilgisayarın açılmasının yavaşlatacak gereksiz özellikleri de bularak düzeltir.

İşletim sisteminizin ekle-kaldır uygulaması yerine  bu  yazılımının Uninstaller eklentisini kullanarak program kaldırdığınızda, kaldırılan programdan geriye izler kalmaz. Tüm bunların dışında, bölünmüş dosyaları birleştirme ve kümeleri birleştirme işlemi yaparak, harddiskin okuma performansını arttırır. Defrag eklentisi de; programın diğer özelliklerinden biridir. Piyasada çok sayıda optimizasyon ve bilgisayar bakımı için programlar olmasına rağmen,  bu program   ücretli bile olsa denemenizde fayda olduğunu düşünüyoruz. AVG ürünleri Windows 10 ile çalışır.

PROGRAM VİDEOSU

 Özellikler:

 Tüm kaynak tüketen bileşenleri içeren programları otomatik olarak devre dışı bırakır
 RAM ve CPU kaynaklarına yüklenen gereksiz başlangıç programlarını kapatır. Böylece bilgisayar açılış hızı yükseltilmiş olur.
 Arka planda çalışarak kaynak tüketen programları engellyerek turbo çalışma özelliği sağlar.
 Defrag özelliği ile bölünmüş kümeleri birleştirmek sayesinde daha iyi bir performans elde etmenizi sağlar.
 Hatalı performans ayarları, Yanlış internet ayarları, Donanım ile ilgili sorunlar, Kaynak yiyen özellikler, kaynak kullanan programlar, Gereksiz Windows efektleri ve animasyonlar gibi tüm sorunlardan kurtarır.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
AVG PC Tuneup
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
AVG TuneUp 19.1.955 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Hüseyin
    3 sene önce

    Program ücretsiz olsaydı çok sevinirdim