Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Avira Free Antivirus 15.0.43.24

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 rating, 2 votes)
Loading...

Avira Ücretsiz Antivirus Programı

 

Avira Free Antivirusvirüs tarama ve koruma programları içerisinde en etkili olan ücretsiz yazılımlardan biridir.

 

Virüs taramaları dışında casus program taraması da yapan Avira, arka planlan  koruması ile daha; zararlı yazılım bilgisayarınıza girmeden yakalar. Herhangi bir program kurulumu veya başka bir sebeple bilgisayarınıza bulaşan reklam yazılımlarını kaldırır. 

Avira gerçek zamanlı bir malware algılama, gizlilik araçları ve arama sonuçları için güvenlik derecelendirmeleri sunuyor. Aynı zamanda son derece hafif ve güçlü bir yazılımdır.  Bu yazılım, bilgisayarlarınızı İnternet korsanlarına karşı koruma özelliğine de sahip olup, kullanabileceğiniz en iyi Ücretsiz Antivirüs programlarından biridir. Yazılımı indirin ve İnternet’te daha güvenli sörf yapın.

Kendimizin bir çok kere denediği Avira, arayüzü ve kullanım kolaylığı da sunuyor. İndirdiğimiz programların içerisindeki zararlı yazılımları anında yakalama başarısını gördük. Bunun dışında harici şüpheli dosyaları tespit ederek bu konuda sizleri uyarır.

Fakat bu konuda çok başarılı diğer antivirüs programları gibi bu yazılımda bazı zararsız dosyaları zararlı gibi görebiliyor. Özellikle bu durum kurulum dosyaları ile ilgili olabiliyor. Böyle bir şeyle karşılaştığınızda, dosyaya güveniyorsanız, sağ taraftan sistem tepsisinden aviranın anlık koruma özelliğini geçici olarak devre dışı bırakıp kurulumu yapabilirsiniz.

Avira Antivirüs Programı oldukça gelişmiş özellikler ile karşımıza çıktı. Ücretsiz Antivirüs Programı olmasına rağmen, yeni eklenen VPN modülü sayesinde IP gizleme ve erişime kapalı sitelere giriş yapma imkanı sağlıyor. Ayrıca sistem bakım aracı olarak ilave edilen modül sayesinde bilgisayarı optimize etme imkanı da sağlıyor.

Avira Free Antivirus

Özellikleri:

 Bulut teknolojisi desteği

 Anlık ve gerçek zamanlı koruma

 E-Posta güvenliği

 Ağ koruması

 Tarayıcı izleme ve Pop-up engelleme

 Kimlik bilgilerini koruma

 Sistem hızlandırma

 VPN bağlantı aracı

 

TANITIM VİDEOSU

Avira Free Antivirus 15.0.43.24 BENZER İÇERİKLER
Avira Free Antivirus 15.0.43.24 YAPILAN YORUMLAR
 • Spiderman
  3 sene önce

  Yıllardır kullanıyorum fevkalade diyebilirim

 • Saadet
  3 sene önce

  Beğenmedim

 • Esra
  3 sene önce

  Teşekkürler

 • Ali
  3 sene önce

  Teşekkürler

 • Yusuf
  3 sene önce

  Teşekkürler