Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AVS Document Editor 4.2.3

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Metin Belge Oluşturma ve Düzenleme Programı

AVS Document Editor, metin belge oluşturma ve metin belge düzenleme programı olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan ücretsiz bir programdır.

Program sayesinde her türlü metin belgeler oluşturma oldukça kolaydır. Kullanımı son derece kolay olan bu program ile belgeler oluşturma dışında var olan mevcut metin belgeleri düzenlemek gibi ek özellikler sağlar. DOCX, DOC, PDF, TXT, ODT, RTF fortmatında ki metin dosyaları ve Microsoft Office biçiminde ki dosyaları kolayca düzenlersiniz.

AVS Document Editor, birbirinden farklı 300 çeşit işlevselliğe sahiptir. Elektronik tablolar ve formül hesaplama özelliği sayesinde, sizlere Microsoft Office yazılımı eksikliğini göstermeyecektir. Bitmiş çalışmalarınızı XLSX, ODS CSV biçimlerinde ve PDF ve HTML olarak kaydedebilirsiniz. Kısacası Microsoft Office Programı ihtiyacı olanların tercih edebilecekleri alternatif bir seçenek olabilir. Excel, Word ve PowerPoint özelliklerini aynı şekilde ve mantıkta kullanabilirsiniz.

AVS Document Editor

AVS Document Editor 4.2.3 YAPILAN YORUMLAR