Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Babylon 11.0.1

Rate this post

Babylon  – Ücretsiz Türkçe – İngilizce Çeviri Programı

 

Babylon, uzun yıllardır bilinen en popüler İngilizce -Türkçe çeviri programı. Kullanımı son derece kolay ve kullanışlı bir programdır.

Türkçe – İngilizce Çeviri Programı kullanacağınız bu programı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Fakat satın alarak kullanacağınız full sürüm, gerçekten bu konuda mükemmel sonuç almanızı sağlayacaktır. Masaüstü çevirmen içerisine kopyala yapıştır olarak ekleyeceğiniz metinleri başarılı bir şekilde tek bir tıklama ile çevirecektir.Tek yapmanız gereken, çevirmek istediğiniz kelimeyi veya metni tıklamaktır. Böylece açılan küçük bir pencere, Babylon’un geniş sözlük, sözlükler ve dönüşüm araçları sayesinde veritabanından istenen sonuçları anında görüntüler.

Program, insan sesi özelliği ile doğru konuşma telafuzu öğreneceksiniz. Uygun yerli lehçesi kullanarak, bir kelime veya cümle olarak okuyacaktır.  Programın insan sesi özelliği 30 farklı dilde kullanılabilir. Bu eklenti için 39$ ayrıca ödemeniz gerekecektir. Bunun dışında, ayrıca 99$ ödeyerek satın alacağınız bir diğer eklentisi ise, Microsoft Office belgelerini içe aktararak çevirme eklentisi. Bu da oldukça mükemmel bir özellik. Belgeyi yükleyin ve tercüme edin.

Babylon

 

 

Babylon 11.0.1 YAPILAN YORUMLAR