Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BluffTitler DX9 14.1.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

BluffTitler DX9  – 3D Resim ve Yazı Hazırlama Programı

 

BluffTitler, çeşitli amaçlar ile kullanmak amacı ile 3 boyutlu resim ve yazılar oluşturmak için çok sayıda efektlerden yararlanacağınız bir programdır.

Bu program,  karmaşık ve pahalı 3D animasyon yazılımı kullanmak istemiyorum diyenler için oldukça kullanışlı kolay ve ekonomik bir programdır. Program, gerçek zamanlı olarak animasyonlar oluşturmak için sanat 3D oyun teknolojiyi (DirectX 11, HLSL 4) kullanır.

İçerisinde ki yüzlerce hazır şablon sayesinde sizlerde hayal gücünüzü kullanarak muhteşem eserler oluşturabilirsiniz. Firmanızın logosu için, davetiyeler için, reklamlarınız için ve daha bir çok amaca uygun olarak kullanabilirsiniz. Aslında bu tür tasarımlar oldukça zor olmasına karşın, bu program sayesinde başarılı tasarımlar yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Demo olarak indirip deneyeceğiniz bu programın Kolay sürüm fiyatı: 29,95 €, Pro sürümü 49,95 € ve Ultimate sürümü ise 79,95 € olarak satılmaktadır. Beğendiğinizde kendinize uygun paketi seçerek full ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

BluffTitler

PROGRAM VİDEOSU

BluffTitler DX9 14.1.1 YAPILAN YORUMLAR