Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
BMW M3 Challenge ikon

BMW M3 Challenge

Please wait...

BMW M3 Challenge – Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu

 

BMW M3 Challenge, oyunseverlere gerçek bir araba yarışı heyecanı veren oldukça eğlenceli, büyük küçük herkesin severek oynayacağı bir oyundur. Ücretsiz oluşu ise öncelikli avantajıdır.

BMW M3 Challenge, 2013 yılında BMW’nin resmi sitesinden indirilen ve BMW tarafından bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bir araba yarışı simülasyonu olarak oldukça popülerdi. Aynı zamanda M3 Coupé serisinin resmi oyunu olarak bilinmektedir. Resmi sitesinde oyun ile ilgili bir detay sayfası şuan için olmasa bile, hala indirilebilen bir oyundur. 4 farklı oyun modu ile çok sayıda yarışçıya karşı amansız bir yarışa varmısınız?

Oyuna ilk başladığınızda 1000’den fazla rakibiniz olacak. Daha sonra 14 finalistten biri olabilirsiniz. Son derece keyifli bir oyun olmakla beraber, size mükemmel bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Kaliteli grafik ve gerçekci ses kalitesi ile, kendinizi gerçek bir yarış içinde hissedeceksiniz. Ücretsiz olarak indirip oynayacağınız bu oyunu hiç beklemeden tek tıkla bilgisayarınıza indirin.

 

BMW M3 Challenge

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
BMW M3 Challenge
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
BMW M3 Challenge YAPILAN YORUMLAR