Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BorsaMax 2.3 / 20.12.2015

Please wait...

BorsaMax  –  Borsa Takip Yazılımı

 

BorsaMax, borsadaki spekülatif hareketlilikleri takip ederek uygun yatırımlar yapmanızı sağlayan bir borsa takip programıdır.

Programın üretilmesinin esas amacı; borsada çalışan spekülatörlerin düşük seyreden piyasada dahi yaptıkları hareketleri tespit etmek ve oluşturdukları senaryolara iştirak edebilmektir. Zaman zaman her ne kadar spekülatörlere kızıyor olsak bile, onlarsız borsaların, tadı tuzu olmazdı.

Bunu spekülatörlere kızgın olan yatırımcılar bile bu şekilde kabul etmektedirler. Yıllardır süren gözlemler ve incelemeler sonucunda, spekülatörlerin temelde aynı hareketleri yaptıkları anlaşılmıştır. Bu hareketler ise bir takım matematiksel süzgeçten geçirilerek rahatlıkla formülize edilebilir. Bu programın öncelikli çıkış sebebi de budur.

BorsaMax

Bu program ile borsada analizler yapmak sureti ile uygun anı değerlenidirerek alım satım kararları verebilirsiniz. Program sayesinde ayrıntılı sorgulama yapma imkanınız bulunuyor. Gelişmiş Seçim Filtresi (gsf) ve Ultra Gelişmiş Seçim Filtresi (Ugsf) oluşturarak interaktif şekilde bunların neticesini test edebilir, buna göre alım-satım kararı verebilirsiniz. Analiz göstergeleriyle oldukça kaliteli özellikleri bir arada bulunduran  yazılım sayesinde, borsada yatırım yapmak sizin için daha kolay olacaktır.

Bu yazılım Borsa için çok detaylı ve kompleks sorgular oluşturabileceğiniz oldukça gelişmiş bir programdır.  Borsa ile ilgili iseniz eğer, oldukça işinize yarayabilir.

DİKKAT
Bu yazılım; http://www.borsaistanbul.com adresinde faaliyet gösteren borsaistanbul resmi sitesinin, herkese açık olarak excel formatında yayınladığı günlük hisse senedi kapanış verilerini grafik üzerinde göstermek ve analiz etmek üzere tasarlanmıştır. Asla ve asla YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA FAALİYET GÖSTERMEMEKTEDİR. Yazılım, hiç bir koşulda YATIRIM TAVSİYESİNDE BULUNMAMAKTA VE PARA KAZANDIRMA TAAHHÜDÜ VERMEMEKTEDİR. Bu yazılım esas alınarak kullanıcı tarafından yapılacak işlemler tamamen kullanıcıyı bağlar ve kesinlikle yazılım sahibi ile ilişkilendirilemez.

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
BorsaMax
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
BorsaMax 2.3 / 20.12.2015 YAPILAN YORUMLAR
 • Avatar
  mehmet
  4 sene önce

  Yeni Versiyon BorsaMax v2.3 yayınlandı
  BorsaIstanbul’ un yayınladığı veri formatında değişikliğe gitmesi üzerine, 27.11.2015 itibaren BorsaMax v2.2 programı ile güncelleme yapılamamaktaydı. Bunun üzerine, yeni veri formatına uygun olarak güncelleme yapılabilecek şekilde, programdaki tüm veri işleme sistemi yeni baştan yazılarak kodlandı ve yeni optimizasyonlarla saniyeler içinde günlük verileri indirip işleyebilecek hale getirildi. Yeni versiyon BorsaMax 2.3′ ü download bölümünden saniyeler içinde indirebilirsiniz.

  Neler Yeni?
  1. BIST sitesinde dağıtılan verilerde 27.11.2015 tarihinden sonra yapılan format değişikliğine göre programın veri güncelleme modülleri tekrar yazılarak uyumlu hala getirildi ve veri işleme hızı arttırıldı.
  2. Yeni veri formatına göre oluşan bazı sorunlar sebebiyle endeks verileri programdan çıkartıldı. BIST sitesinde dağıtılan yeni veri sistemi stabil hale geldiğinde ve istek olursa tekrar eklenebilir.
  3. Tüm Veriler bölümünde; hisseler seçildiğinde, tabloda en son güne ait veri en başta gösterilecek şekilde düzenleme yapıldı.
  4. Gelen istekler doğrultusunda demo versiyon deneme süresi 20 günden 30 güne çıkartıldı.
  5. Çeşitli minör iyileştirmeler yapıldı.

  Program anlatım videolarının bulunduğu youtube video kanalı.

  Yaklaşık 3 yıllık tüm verileri de veritabanında barındıran ve toplam boyutu sadece ve sadece 5.66 MB olan yeni versiyonu buraya ya da buraya tıklayarak saniyeler içinde kolaylıkla indirebilirsiniz.

  Not: Metastock programına aktarmak üzere 713 günlük geçmiş prn verilerini mail ile ayrıca talep edebilirsiniz.

 • Avatar
  mehmet
  5 sene önce