Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BVT Live TV 3.0.4

Rate this post

BVT Live TV  –  Online Canlı Tv İzleme Programı

 

BVT Live TV, popüler yerli ve yabancı 100’lerce kanalı online ve ücretsiz olarak izlemenizi sağlayan bir  online TV izleme programı.

BVT Live TV ile gelişmiş arama özelliğinden faydalanarak, dil veya ülke sıralaması yaparak kanal seçimi yapabilir ve sevdiğiniz kanalları sık kullanılanlar olarak kayıt edebilirsiniz. İçerisindeki dahili medya oynatıcı eklentisi sayesinde, sadece kanalları izlemekten hariç, diğer medya dosyalarını oynatmak için de kullanabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip programın tema seçenekleri bulunuyor. Tam bir medya oynatma programı özelliklerine sahip olan bu program ile,  bilgisayarınızdaki yerel ses (mp3,wma,wav) ve video (avi,mpg,wmv) dosyalarını kolayca yürütebileceksiniz.

BVT Live TV

Kurulum ile gelen Eklentiler :

 Oyunlar eklentilesi ile bir birinden güzel online oyunları tam ekran oynama zevkini yaşayacaksınız.
 Haber eklentisi ile türkiyenin bir çok büyük haber sitesinin son dakika haberlerine hızlı ve kullanışlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.
 Vakitci eklentisi ile dünyanın 8000 farklı merkezi için namaz ve ezan saatlerini örenebileceksiniz.
 Sözlük ekşlentisi ile günlük hayatta sıkça karşımıza çıkan dil problemlerini bir nebze olsun giderebilir farklı dilleri kullanan insanlarla daha rahat anlaşma fırsatı bulabilirsiniz.
 Komedi eklentisi ile özel olarak seçilmiş birbirinden komik videolara tek bir tıklama ile ulaşabileceksiniz.

 

 

BVT Live TV 3.0.4 YAPILAN YORUMLAR