Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cari Takip 2.9.8.7

Rate this post

Ücretsiz Cari Takip Ön Muhasebe Programı

 

Cari Takip, Basit arayüzlü, kolay kullanılabilir, müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, ve detaylı rapor alabileceğiniz bir programdır.

 

Müşterilerinize daha hızlı satış yapmanızı sağlayan bu Program, iş yerinize bu anlamda verimlilik kazandıracaktır. Barkod desteği sayesinde, satışlarınız en hızlı şekilde olacaktır.  Cari Takip Programı sizi sıkıcı ve zor kasa defteri kullanımından kurtaracaktır. Ayrıca müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleme imkanı elde edeceksiniz.

Bu program ile Hızlı satış yapmakla beraber, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini arşivlersiniz.  Yine ayrıca, tüm ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntülersiniz. Programda tüm işlemler oldukça kullanışlı ve basit hale getirildiği için,  küçük-büyük herkesin zorlanmadan çok rahat kullanabildiği bir program olması sağlanmıştır. Küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Ücretsiz muhasebe programı arayanlar için internet ortamında bulunan popüler muhasebe programları arasında bulunuyor. Sitemiz içerisinde programa benzer nitelikte ki diğer programlar ile karşılaştırmayı sizlere bırakıyoruz.

 

 

 

Cari Takip 2.9.8.7 YAPILAN YORUMLAR