Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CHOMAR Antivirüs 2019

Rate this post

CHOMAR Antivirüs – Yerli Antivirüs Programı

 

CHOMAR Antivirüs,  eBilge Teknoloji San. ve Tic. A.Ş tarafından geliştirilen %100 yerli antivirüs programı.

 

CHOMAR Antivirüs programı Windows işletim sistemli bilgisayarlar ve Android cihazlar için farklı iki sürüm olarak geliştirilmiştir. Yüzde yüz yerli ve güvenli bir antivirüs programı olması, bizleri milli anlamda gururlandırmaktadır. Kişisel bilgisayarlarınızda ve işletmenizde kullandığınız bilgisayarlarda, zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar.

Program çok yönlü koruma işlevselliğine sahip olarak, virüslere, casusu yazılımlara ve diğer kötü niyetli yazılımlara karşı koruma yapar. Zararlı web sitelerine giriş yapmanızı engellemekle beraber, internetten indirilen dosyaların virüs taramasını yapmak sureti ile anlık koruma sağlar. Tehditleri gerçek zamanlı olarak daha bilgisayarınıza zarar gelmeden önce algılar ve korur. Tek bir tıklama ile tüm tarama özelliklerini çalıştırabilirsiniz.

Tüm bunların dışında e-posta koruması yaparak, istenmeyen e-postalara karşı koruma sağlar. Ayrıca bilgisayarınıza dışarıdan sızmak için USB bellek ve SD kartlar kullanımını engeller. %100 yerli  üretim olan bu antivirüs programı mutlaka denenmelidir.

 

 

 

CHOMAR Antivirüs 2019 YAPILAN YORUMLAR