Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Çiftlik Bank ve 11 Saadet Zincirine Soruşturma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Çiftlik Bank ve 11 Saadet Zincirine Soruşturma

Gümrük Bakanlığı 11 saadet zinciri şirketi hakkında soruşturma açtı. Şirketler hakkında 18 Aralık 2017’de bakanlık makamının onayı ile inceleme başlatıldığı ve konuya ilişkin 11 müfettişin denetim yaptığı belirtiliyor.

Bakan Tüfenkci, yüksek kâr vaatleriyle üye toplayan Çiftlik Bank için inceleme yaptıklarını anımsattı. Bu şirketle ilgili iki konudaki incelemenin bittiğini, bir konuda ise son aşamaya geldiğini kaydeden Tüfenkci, “Reklamları durduruldu. Bizim harekete geçmemizden sonra bankalar da hassas davrandı. 11 tane çeşitli adlarda faaliyet gösteren benzer organizasyonlar var. Onları da inceliyoruz” dedi.

Bu anlamda hakkında soruşturma başlatılan firmaların sırayla ; Birlik Beraberlik Tarım Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Ekolium Bilişim Yazılım Tarım Hayvancılık Otomotiv Turizm Gıda Lokantacılık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Ukash İnternet Hizmetleri Limited Şirketi, Skp Teknoloji Sanal Market Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Cashçiftlik, Maden.İm, Elit Çiftlik, Çiftlikshop, Çiftlikmania, Bizim Tavuklar, Çılgın Tavuklar olduğu bildirildi.

Çiftlik Bank ve 11 Saadet Zincirine Soruşturma

 

 

 

Çiftlik Bank ve 11 Saadet Zincirine Soruşturma YAPILAN YORUMLAR