Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Citrio ikon

Citrio 50.0.2661.276

Please wait...

Citrio  – Ücretsiz Hızlı Web Tarayıcısı

 

Citrio, internette gezinmek için kullanabileceğiniz yeni ve oldukça iddialı bir web tarayıcısıdır. Hız performansı ile öne çıkmaktadır.

Diğer popüler web tarayıcılar gibi, hız konusunda iddialıdır. Özellikle tarayıcının hızlı açılması konusunda fark attığı gözle görülür bir seviyededir. Sörf yaparken hızlı sayfa geçişleri dışında, tarayıcının başlangıç açılışı da oldukça başarılı. Yine aynı şekilde kendi içerisinde bulunan dahili akıllı indirme yöneticisi ile, dosya indirme işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hatta, torrent indirme imkanı sağlayan bu tarayıcının, proxy özelliği ile IP değiştirerek, daha güvenli sörf yapmanızı sağlaması da önemli bir ayrıcalık oluşturuyor.

Türkçe ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Citrio, görsel olarak Chrome benzeri olarak sadeliğe önem vermiş. Kendi dahili eklentileri dışında, daha fazla eklenti entegre edebilirsiniz. Tarayıcının üst tarafındaki NEW HUB butonuna tıkladığınızda, karşınıza açılan pencerede, son dakika haber takibi yapabilirsiniz.

Çok sayıda web tarayıcısı olmasına karşılık, kendi yaptığımız test sonucu çok başarılı bularak, en popüler olan tarayıcılarla beraber değerlendirilmesi gerektiğini belirtmek istiyoruz. Hızlı açılış ve hızlı sörf isteyenlerin önceliği olabilir diyoruz. Test için kurduğumuz tarayıcıyı bilgisayarımızdan kaldırmayı düşünmüyoruz. Sitemizden ücretsiz olarak indirip sizlerde kullanabilirsiniz.

Citrio 

 Özellikler:

 Hızlı ve Hafif tarayıcı olarak sistem kaynaklarınızı zorlamaz.
 Gizliliğinize saygı duyar. Kişisel bilgilerinizi ve gizliliğinizi korur.
 Zengin kütüphanesinde faydalanarak ilave eklentiler edinebilirsiniz.
 Sekmeli sayfa kullanımı.
 Güçlü indirme yöneticisi.
 Kendinden entegre torrent istemcisi
 Ücretsiz.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Citrio 
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Citrio 50.0.2661.276 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Kara Kartal93
    3 sene önce

    Güzel bir tarayıcıymış. Değişiklik olsun diye kullanılabilir. Chrome gibi aynı.