Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CLIQZ Browser 1.25.0.0

Please wait...

CLIQZ Browser – Ultra Güvenli ve Ultra Hızlı Web Tarayıcısı

CLIQZ Browser, internette sörf yapma konusuna yeni bir boyut kazandırdı. Hızlı web tarayıcılar arasındaki yerini alan ücretsiz açık kaynak kodlu web tarayıcısı.

İnternet kullanıcıları, kesinlikle hızlı ve güvenli web tarayıcısı kullanmayı hak ediyor. Bu konuda şimdiye kadar kullanılan pek çok popüler web tarayıcıları zaten vardı. Hızlılık ve güvenilirlik alanında ki tarayıcı rekabetine CLIQZ Browser de böylece katılmış oldu.

Hızlı ve akıllı arama motoru ile internet kullanımına açık bir fark getirmiş oldu. Kolay okuma özelliği ise, gözlük kullanmak zorunda olan kullanıcıların hayatına ekstra bir kolaylık getiriyor.

Akıllı arama motorunun inanılmaz yetenekleri sizi kendine hayran bırakacak kalitede. Leb demeden leblebiyi anlayan bu arama motoru sayesinde, arama sonuçlarına hızlıca ulaşarak, zamandan tasarruf edeceksiniz. Şık arayüzü ve sekmeli sayfa geçişleri ile daha önce tanıdık gelen özellikler bu tarayıcıda da ön plana çıkıyor.

Kullanıcılar ağda bazen çok özel verilerle “ödeme yapar”. Bu, Google veya Facebook gibi şirketlerin yalnızca ilk bakışta “ücretsiz” hizmetlerinin bir bakışta dezavantajı. Bu kayıtlar, İnternet kullanıcılarının, sadece kendi sayfalarında değil, oldukça meşru olan sayfalarında değil, aynı zamanda harici web sitelerinde de faaliyetlerini büyük ölçüde genişletmektedir – kullanıcı için genellikle üçüncü taraf izleyici aracılığıyla “görünmez”. Google, Facebook ve diğer şirketler, kendi açıklamalarına bakıldığında, hizmetlerinin kalitesini arttırmak için mümkün olduğunca fazla veri toplar. Aslında, hedefli reklamcılıkla ilgileniyorlar, bu yüzden kullanıcı hakkında her şeyi bilmek istiyorlar.

Reklam engelleme özelliğine sahip bu tarayıcı, takip edilmenizi engelleyerek kişisel güvenliğinizi en üst seviyede tutar. Kimlik hırsızlığına karşı koruma özelliği ile güvenlik derecesi bir tık daha yukarıdadır. Program Almanca olarak kurulmaktadır. Daha sonra dil seçeneklerinden İngilizce tercihinizi yapabilirsiniz.

CLIQZ Browser

TARAYICI VİDEOSU

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
CLIQZ Browser
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
CLIQZ Browser 1.25.0.0 YAPILAN YORUMLAR