Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

CloudMe 1.11.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

CloudMe – Sanal Depolama Alanı Veri Yedekleme

 

CloudMe, bilgisayarınızda ki tüm dosya, klasör ve belgeleri yedekleme için kullanacağınız bulut senkronizasyon depolama uygulamasıdır.

 

Bu konuda işin en iyi kısmını öğrenmek istiyorsanız şunu söyleyebiliriz; bilgisayarınızda bulunan dosya, klasör, resim, müzik, video, programlar, veritabanı yedekleri gibi veri niteliği taşıyan tüm kişisel verilerinizi, bir sanal depolama alanı üzerinde saklamanıza yarar. Çoğunlukla USB veya Taşınabilir dikler üzerinde sakladığımız bu tür yedekler, söz konusu bu aygıtların bozulma ihtimali ile tehlikede olmaktadırlar. Aygıt arızası ile kaybolan veriler, oldukça üzücü olabilir yada bazen parasal kayıplar getirebilir.

CloudMe üzerinde sakladığınız veriler daha güvenli olarak muhafaza edilecektir. Sizlere önerimiz, verilerinizi sadece taşınabilir aygıtlar üzerinde saklamakla kalmayıp, aynı zamanda sanal depolama alanlarında da saklayın. Sadece güvenlik açısından değil, aynı zamanda bu verilerinizi dilediğinizde arkadaşlarınızla paylaşma imkanı da elde edersiniz. Bu sistemi kullanıyorsanız, dosyalarınızın nerede ve güvende mi olup olmadığını düşünmek zorunda olmazsınız. Çünkü dosyalarınız hem güvende hemde siz nerede olursanız olun; dosyalarınız sizinle beraber ve sizin yanınızda. Nereye giderseniz gidin, verilerinize her yerden kolayca erişebileceksiniz. Programı indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra, senkronizasyon için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz kullanım 3 Gb ile sınırlıdır.

 

CloudMe

CloudMe 1.11.4 BENZER İÇERİKLER
CloudMe 1.11.4 YAPILAN YORUMLAR