Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Comodo Antivirus 10.3

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Comodo Antivirus  – Ücretsiz Türkçe Antivirüs Programı

Comodo Antivirus, İnternet korsanlarının kişisel bilgilerinizi ele geçirmek maksadıyla yapmış oldukları zararlı yazılımları tespit ederek, bilgisayar kullanımınızı güvenli hale getirir.

Bilgisayarınıza bulaşan tüm virüs çeşitlerini algılar ve temizlemenizi sağlar. Gerçek zamanlı çalışma özelliği ile, arka planda çalışarak virüsleri engeller. Manuel ve otomatik tarama seçenekleri olan bu yazılım, size gönderilen mailler yolu ile sızabilecek virüslere karşı etkili koruma sağlar. Daha doğrusu genel olarak bilgisayarınızı virüsler, malware, Truva atları, solucanlar, bilgisayar korsanları ve diğer Internet tehditleri, karşısında korumak için ücretsiz bir yoldur.

Yeni nesil bulut paylaşım özelliğine sahip olması ile, virüs problemlerine ortak çözümler bulabilir. Yazılımın ücretsiz sürümünde güvenlik duvarı özelliği bulunmuyor fakat ücretli bir üst sürüm ile, güvenlik duvarı koruması özelliğine sahip olabilirsiniz. 
Comodo Antivirus,  artık windows10 işletim sistemi ile beraber de çalışabilmektedir. Aynı işlevsellikler sahip bir çok antivirüs programı, özelliklerini ücret karşılığında kullandırırken, bu yazılım aynı yada bir çok benzer özelliklerini ücretsiz kullanmanızı sağlıyor. Sizlerde bilgisayarınızın güvenliği için ücretsiz bir koruma programı arıyorsanız, bu yazılımı indirerek hemen kullanabilirsiniz.

Programı bir seferliğine test amaçlı kurduysak ta, uzun süreli bir tes aşamasından geçirmedik. Programın çalışma işlevsellikleri oldukça başarılı ve kullanımı kolay bir programdır.

Comodo Antivirus

 

Özellikleri
 On-Demand, isteğe bağlı tarama
 On-access, eş zamanlı koruma
 Email tarama
 İşlem monitörü
 Worm engelleme
 Tam programlanabilme
 Kolay ayarlanabilir
 Sistemi zorlamaz

Comodo Antivirus 10.3 BENZER İÇERİKLER
Comodo Antivirus 10.3 YAPILAN YORUMLAR

 

  • Nuri
    2 sene önce

    Bir deneyip sonra fikrimi bildircem

  • Ahmet
    2 sene önce

    Sanırım deneyebilirim