Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Comodo Dragon

Comodo Dragon 75.0.3770.100

Please wait...

Comodo Dragon  – Yüksek Güvenlikli İnternet Tarayıcısı

 

Comodo Dragon, Comodo firması tarafından üretilen ve Chromium projesi temeli üzerine geliştirilmiş güvenliği yüksek bir web tarayıcıdır.

“Entegre Sistem Donanım ve Yazılım yönetimi ve Anında Kullanıcı Yardımı ile Yeni Nesil Uç Nokta Güvenliği.”

Bir çok internet tarayıcısı varken, neden bunu kullanmalıyız? 

İnternet dünyanın en önde gelen iletişim aracıdır. Her gün, ilettiği iletilerin hacmi, kimlik bilgilerinin gelgit dalgası, kimlik numaraları ve ihtiyaç duydukları şifreler, internet tarayıcılarında ki güvenliği öne çıkarmaktadır. Sonunda İnternet büyüdü ve elbette milyonlarca bilgisayar korsanının, dolandırıcıların, kimlik avcının ve hırsızların çalışma alanları da büyüdü.

Comodo Dragon, bir internet tarayıcısı olmakla beraber, hafif ama güçlü bir tarayıcıda  olması gereken tüm temel özelliklere sahip çevrimiçi gizlilik koruyucunuzdur. Günümüzün İnternet kullanıcıları daha hızlı, daha hızlı ve daha kararlı olan bir Web Tarayıcıdan daha fazlasına ihtiyaç duyarlar. Bu yenilikçi tarayıcı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza kavuşacaksınız.

Chrome’un tüm özelliklerini sunan Chromium teknolojisi tabanlı bir Web Tarayıcı, yalnızca Comodo’dan aldığınız benzersiz güvenlik ve gizlilik düzeyini sunar. Chromium teknolojisinin sunduğudan daha yüksek bir gizlilik düzeyi buna dahildir. Bunun için bu tarayıcıyı mutlaka denemelisiniz. Tarayıcının kullanımı ücretsiz olup, hemen indirerek deneyebilirsiniz.

Comodo Dragon

 

Özellikler:

Sizi güvende tutar.
Sörf için eşsiz hız sağlar.
Kullanıcı dostu arayüze sahiptir.
Özelleştirilmiş dahili eklentiler ve harici eklentiler indirme
Çökmüş veya donmuş pencereleri kapatır.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Comodo Dragon
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Comodo Dragon 75.0.3770.100 BENZER İÇERİKLER
Comodo Dragon 75.0.3770.100 YAPILAN YORUMLAR