Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Comodo Dragon 72.0.3626

Comodo Dragon  – Yüksek Güvenlikli İnternet Tarayıcısı

 

Comodo Dragon, Comodo firması tarafından üretilen ve Chromium projesi temeli üzerine geliştirilmiş güvenliği yüksek bir web tarayıcıdır.

Bir çok internet tarayıcısı varken, neden bunu kullanmalıyız? 

İnternet dünyanın en önde gelen iletişim aracıdır. Her gün, ilettiği iletilerin hacmi, kimlik bilgilerinin gelgit dalgası, kimlik numaraları ve ihtiyaç duydukları şifreler, internet tarayıcılarında ki güvenliği öne çıkarmaktadır. Sonunda İnternet büyüdü ve elbette milyonlarca bilgisayar korsanının, dolandırıcıların, kimlik avcının ve hırsızların çalışma alanları da büyüdü. Comodo Dragon, bir internet tarayıcısı olmakla beraber, hafif ama güçlü bir tarayıcıda  olması gereken tüm temel özelliklere sahip çevrimiçi gizlilik koruyucunuzdur. Günümüzün İnternet kullanıcıları daha hızlı, daha hızlı ve daha kararlı olan bir Web Tarayıcıdan daha fazlasına ihtiyaç duyarlar.

Chrome’un tüm özelliklerini sunan Chromium teknolojisi tabanlı bir Web Tarayıcı, yalnızca Comodo’dan aldığınız benzersiz güvenlik ve gizlilik düzeyini sunar. Chromium teknolojisinin sunduğudan daha yüksek bir gizlilik düzeyi buna dahildir. Bunun için bvu tarayıcıyı mutlaka denemelisiniz.

 

 

Please wait...
Comodo Dragon 72.0.3626 BENZER İÇERİKLER
Comodo Dragon 72.0.3626 YAPILAN YORUMLAR