Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cyotek Sitemap Creator 1.6.1.278

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Cyotek Sitemap Creator,  web site haritası oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Bilindiği gibi web siteleri için, arama motorunda indekslenmek oldukça önemlidir. Önemli olmasının sebebi, sitenin çabucak indekslenerek, arama motorlarında görünmesi içindir. Arama motoru optimizasyonu olarak tanımladığımız SEO‘nun önemli bir ayağı olan site haritaları, mutlaka oluşturularak arama motorlarına gönderilmelidir. Bu sayede arama motoru örümcekleri, siteniz içerisindeki sayfaları daha hızlı ve kolay olarak gezerek indeksleyecekler.

Cyotek Sitemap Creator, site haritası oluşturmak için kullanabileceğiniz pratik bir araçtır. Bu yazılım sitenizin tüm sayfalarını analiz ederek, sayfalarınızı linkleri ile beraber bir harita olarak size sunar. Web sitesi taraması sonrasında, sayfaları, hataları ve eksik sayfaların listelerini görebilirsiniz.

Oluşturulan site haritasını daha sonra sitemap.xml  olarak kayıt ederek, dosyayı FTP kullanarak sunucunuza gönderebilirsiniz. Web sitenizi analiz ettikten sonra, Bağlantı Harita Viewer iç ve dış web sitenizde bulunan tüm bağlantıları, görüntülemenize olanak sağlar.

Daha önceleri doğru dürüst site haritası oluşturma programı bulamamıştık. Bu yüzden bizlerde bu işi online site haritası oluşturma işi yapan sitelerden yapıyorduk. Porogramı test ettiğimizde, mükemmel bir sonuç aldığımızı gördük. Programın adres bölümüne sitenizin adını yazıp, ‘Quick Scan’ butonuna basıp beklemeniz yeterli Böylece site haritanız oluşmuş olacaktır.

Programı kullanmak isteyenlerin, online sitelere sitemap yaptırma ihtiyaçları olmayacak. Sitemizden ücretsiz olarak indirip sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Artık sizlerde kendi sitelerinizin haritalarını kendi kendinize kolayca yapabilirsiniz.

 

 

 

Cyotek Sitemap Creator 1.6.1.278 YAPILAN YORUMLAR

*

  • Mesut
    2 sene önce

    Kullanımı nasıl acaba kolaymı