Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DFX Audio Enhancer 13.027

Please wait...

DFX Audio Enhancer  – Bilgisayarın Sesini Yükseltme Programı

 

DFX Audio Enhancer, bilgisayarınızda bulunan seslerin performansını arttırmak için kullanabileceğiniz bir medya eklentisidir. Programın adı ve arayüzü değişti.

Yeni adıyla ;

FxSound Enhancer, bilgisayarınızda ki oyun seslerini, video seslerini, mp3 seslerini ve tüm seslerin performansını yükselterek daha canlı ve verimli olmasını sağlar. Ayrıca, surround, bas ve efekt özelliği ile, sesleri daha keyifli dinlemenizi sağlar. Şimdi en son sürümünde, yeni müzikler, sanatçı videoları, şarkı sözleri, benzer sanatçılar, ve daha fazlasını bulmanıza yardımcı olarak, müzik arama özelliği ile beraber geldi.

Kullanımı son derece kolay olmakla beraber, kendi kişisel ayarlarınız ile çalışabilirsiniz. Fidelity ile internetteki tüm ses formatlarını kullanarak, boğuk sesleri ortadan kaldırma özelliği sunar. FX kullanırken, ortam sesi kalitesi sizi şaşırtacaktır. Özellikle dizüstü bilgisayarlarda, maksimum ses düzeyi yeterli olmayabilir. FX sayesinde ihtiyacınız olan ses düzeyine erişmiş olacaksınız.  Kısacası bir amfi gibi düşünebileceğiniz eklentidir. Son sürüm itibarı ile programa ekolayzer eklentisi ilave edildi. Böylece ses kalitesini daha bir ileri düzey seviyede ayarlamanız mümkün olacaktır.

Dizüstü bilgisayar kullanıcılarının, bilgisayar ses seviyesinden şikayetçi olduklarını biliyoruz. Harici hopörlör kullanmadan bilgisayarın sesini normal koşullarda yükseltmek mümkün değildir. Hopörlör kullanmadan bilgisayarın ses seviyesini yükseltmek için yapılacak tek şey, bilgisayara DFX programını yüklemektir. Bilgisayarınıza

FxSound Enhancer yükledikten sonra bilgisayarınızın ses seviyesinin nasıl yükseldiğine şaşıracaksınız. Sizlerin de bilgisayar ses seviyesi ile ilgili problemleriniz varsa, bu yazılımı yükleyerek ses seviyesini yükseltmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Program Videosu

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
DFX Audio Enhancer
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
DFX Audio Enhancer 13.027 YAPILAN YORUMLAR
 • Avatar
  Elvan Cka
  2 sene önce

  Gerçekten inanılmaz. Bilgisayarın sesini kontrol etmek için bundan daha iyisi olamaz herhalde. Müzik dinlerken özellikle harika Bilgisayarın sesi iki kat arttı.

 • Avatar
  Süha
  2 sene önce

  Bunu indirip kullandım. İnanılmaz bir program. Bilgisayarım müzik seti gibi oldu. Ses kalitesi ve seviyesi yükseldi.