Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dr.WEB CureIt! 04.06.2018

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Ücretsiz Antivirüs Programı

Dr.Web CureIt, kurulum yapma gereksinimi olmadan virüs taraması yaptırabileceğiniz, çok az sayıdaki programlardan biridir.

Dr.Web CureIt!  virüsler, rootkit, Truva atları, casus yazılım, ve  anti-virüs yazılımları tarafından tespit edilemeyen diğer kötü amaçlı nesneleri nötralize eder. Rus yapımı yazılım, kendi alanında lider ödüllü bir programdır. Kolay güncelleme ve kurulum gerektirmeden kullanılabilme özelliğine sahiptir. Kurulum gerektirmiyor olması sayesinde USB gibi taşınabilir aygıtlar ile tüm bilgisayarlarınızda direkt olarak çalıştırabilirsiniz.

Bu program sayesinde, elektronik postalarınızı denetleyebilir, keylogger koruması sağlayabilir, ağ üzerinden indirdiğiniz dosyaları tarayabilir ve tüm kötücül yazılımları tespit ederek kaldırabilirsiniz. Dr.Web CureIt antivirüs programı son derece kolay bir kullanıma sahip olmakla beraber, otomatik güncellenebilir özelliktedir.

Kendi bilgisayarımızda test ettiğimizde, programın tarama özelliklerini oldukça başarılı bulduk. Ayrıca diğer koruma yazılımı ile beraber çakışmadan çalışabiliyor. Bu programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de bu olsa gerek diye düşünüyoruz. Bir diğer güzel özelliği de, programın kurulum gerektirmiyor olması. Sadece tıklayarak çalıştırma yeterli oluyor. Bilgisayarınızda bulundurabileceğiniz güzel bir koruma programıdır.

Dr.Web CureIt

Özellikler:

 Kurulum gerektirmeyen ve bilinen tüm anti-virüs yazılımı ile uyumludur.
 Sisteminizi kontrol etmek için anti-virüs yazılımınızı devre dışı bırakmanız gerekmez.
 Anti-virüs yazılımı verimliliğini test etmek suretiyle,  Dr.Web yazılımının sizin için doğru olup olmadığına karar verebilirsiniz.
 Kendine özgü eşsiz savunma mekanizması.
 Program günde en az bir kez güncellenmektedir.

 

 

Dr.WEB CureIt! 04.06.2018 BENZER İÇERİKLER
Dr.WEB CureIt! 04.06.2018 YAPILAN YORUMLAR