Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DriverEasy 5.6.10

DriverEasy 5.6.10
5 (100%) 1 vote[s]

DriverEasy – Sürücü Güncelleme ve Yedekleme

 

DriverEasy, windows sürücülerinizin profesyonel güncellemelerini bir kaç adımda otomatik olarak tarayarak bularak güncellemenize yardımcı olur.

 

Eskiyen ve güncelliğini kaybeden sürücüler, zaman içerisinde donanımsal problemler oluşturmaktadır. Bu tip problemlerle karşılaşmamak için, zamanla sürücülerin güncellik kontrolü yapılmalı ve güncelliğini kaybeden sürücülerin güncellenmesi gereklidir. DriverEasy, sürücü güncellemek için kullanabileceğiniz doğru yazılımlardan biridir.

DriverEasy  ile, sürücülerin güncel olup olmadığını kontrol etmek için tarama zamanlaması ayarlayabilirsiniz. Güncellenmesi gereken sürücüleri listeden seçerek, tek tek yada topluca kurulumunu sağlayabilirsiniz. Tüm bunların dışında, sürücüleri yedeklemek için kullanabilir ve işletim sistemini yeniden kurduktan sonra, sürücüleri topluca kuarabilirsiniz.

Ayrıca sürücüleri sistemden kaldırmak istediğinizde, kayıt defterinde izleri kalmaktadır. Bu durum bilgisayarın yavaşlamasına veya çeşitli sistem hatalarına yol açmaktadır. Program bu izleri derinlemesine tarama yaparak ortadan kaldırı ve bu türlü hataları önler.

drivereasy

Özellikler:

 PC performansını en üst düzeye çıkarmak için, günlük Sürücü Güncellemeleri ile 8.000.000 üzerinde Sürücü    Veritabanı tarafından desteklenmektedir.
 İnternette rastgele sitelerde sürücüleri aramak için zaman kaybetmeden, bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri birkaç  dakika içi de günceller.
 Çevrim içi tarama yaparak güncelliğini kaybeden sürücüleri bulur ve internete bağlandığında hemen günceller.
 Programın yedekleme özelliği sayesinde, bilgisayarınızda kullandığınız sürücüleri yedekler.
 ‘Akıllı update’ özelliği sayesinde programı kolayca güncelleyebilirsiniz.
 Kaldırılan sürücülerin bilgisayarda bıraktığı izleri derinlemesine bir şekilde ortadan kaldırarak sistem hatalarını  önler.
 Program ile ilgili olarak teknik destek hizmeti sunulmaktadır.

 

 

DriverEasy 5.6.10 YAPILAN YORUMLAR