Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

EagleGet 2.0.5.30

Please wait...

EagleGet  – Hızlı Program İndirme Programı

 

EagleGet, internetten dosyaları hızlı bir şekilde indirmenizi sağlayan ücretsiz dosya indirme programı.

İnternetten sık sık dosya indirmek ile ilgili biri iseniz, işletim sisteminin kendi indirme yöneticisi size yeterli gelmeyebilir. Genelde işletim sisteminin indirme yönetcisi, diğer gelişmiş indirme yöneticileri karşısında hız ve diğer özellikler bakımından yetersiz gelmektedir. Bu şekilde idare etmek istediğinizde, zaman kaybı yaşamakla beraber, bağlantı kopmalarında dosyaları yeniden indirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum can sıkıcı olabilir.

EagleGet, gelişmiş indirme yöneticisi programlarla rekabet edebilecek özelliklere sahiptir. Dosyaları parçalara bölerek programları hızlı indirme imkanı sağlar. Ayrıca, kopmalara karşı yarım kalan indirme işlerini kaldığı yerden devam ederek tamamlar. Sizleri zaman kaybından kurtaran bir yazılım olarak kullanabileceğiniz bu yazılım ücretsiz ve Türkçe’dir.

Bizim denemelerimiz sonucunda, bugüne kadar denediğimiz yada kullandığımız en popüler indirme yöneticileri ile aynı kalitede ve başarıda olduğunu söyleyebiliriz. Hatta belki de indirme hızını biraz daha yüksek bulduk sanki. Mesela Windows10 ISO dosyası3 Gb civarında olmasına rağmen, 800 Kb hızında bir saatte indirdi.

Programın ana penceresinde üst taraftaki menüde iki adet medya yakalayıcı düğmesi var. Bunlar sayesinde indireceğiniz video linklerini ekleyerek videoları indirebilirsiniz. Bizce denemenizde fayda var diyebileceğimiz bir programdır.

EagleGet

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 Dosyaları parçalara bölerek, normal indirme hızından 6 kat daha fazla indirir.
 Herhangi bir sebepten dolayı yarım kalan indirme işlemini kaldığı yerden devam ettirir.
 FullHD özellikteki videoları indirebilecek şekilde optimize edilmiştir.
 Popüler tarayıcıları desteklemekte ve onlarla entegre olarak çalışmaktadır.
 Video yakalayıcısı ile otomatik indirme başlatabilirsiniz.
 Hiç bir reklam veya casus içerik barındırmadan ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.
 Çok sayıda dil desteğine sahip olup, Türkçe olarak kullanılmaktadır.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
EagleGet
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
EagleGet 2.0.5.30 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Ziya
    2 sene önce

    Aslında program indirmek için internet download manager kullanıyorum ama, bunu merak ettiğim için denemek istiyorum. Daha sonra belki bununla ilgili yorum yaparım.