Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Easy M4V Converter for Windows 1.3.1

Easy M4V Converter for Windows 1.3.1
4.5 (90%) 2 vote[s]

Easy M4V Converter – iTunes Film Dönüştürme Programı

 

Easy M4V Converter for Windows, satın alınan ve kiralanan iTunes videolarından DRM korumasını kolayca kaldırmak ve DRM-free MP4’ü zahmetsizce almak all-in-one DRM video çıkarma ve iTunes film dönüştürücü programdır.

 

Doğrudan iTunes medya kitaplığından film / TV şovları yüklemenizi sağlar. Kolayca iTunes M4V filmleri% 100 orijinal kalitede korunmuş olarak toplu halde MP4’e dönüştürür. Ayrıca çok dilli altyazıları, 5.1 Dolby ses parçalarını, dönüştürmeden sonra altyazıları tutabilir.

Bunun haricinde 1080p / 720p HD video çıkışını destekler.  iTunes kiralama filmlerinizin artık sona erdiği takdirde endişelenmenize gerek yoktur.  Easy M4V Converter for Windows, yardımıyla tüm iTunes filmlerini sonsuza kadar saklayabilirsiniz.

Birçok taşınabilir iPhone, iPad, iPod, iPhone X, iPhone 8 / Plus, Apple TV, PSP, PS4, Xbox 360, Chromecast’te, BlackBerry, Android cihazlar, Akıllı TV, Tablet, Windows cihazları gibi cihazlar ve oyun konsolları ile uyumlu, Roku, araba, HD medya oynatıcılarınızda istediğiniz zaman istediğiniz yerde iTunes filmleri izleme imkanı elde edersiniz.

Easy M4V Converter for Windows

 

 

Easy M4V Converter for Windows 1.3.1 YAPILAN YORUMLAR