Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon

Efficient Reminder Free 5.60 Build 548

Efficient Reminder Free 5.60 Build 548
5 (100%) 1 vote[s]

Efficient Reminder Free  – Ücretsiz Not Hatırlatma Programı

 

Efficient Reminder Free, hatırlamanız gereken olayları, toplantı ve özel günleri hatırlatma programı. Cep telefonu ile senkronize kullanılabilmektedir.

Efficient Reminder Free, bugüne kadar gördüğümüz en kullanışlı hatırlatma programı olarak beğenimizi kazanmıştır. Outlook Express görüntüsünü çağrıştıran bir ara yüze sahip olmakla beraber son derece kolay kullanılabilmektedir. Denemek için bilgisayarımıza kurduğumuz bu programın kesinlikle ihtiyaç duyduğumuz bir program olduğunu gördük. Artık sürekli kullanacağımız bir program olduğunu söylemek isterim

Sınırsız hatırlatma notları ile beraber, bu notlara alarm ekleyebilirsiniz. Zamanı geldiğinde alarm çalmak sureti ile not ettiğiniz eylemleri hatırlatmak için uyarır. Arkadaşlarınızın doğum günlerini, toplantıları ve unutmamanız gereken bir çok şeyi unutmak durumunda kalmayacaksınız artık.

Efficient Reminder Free

Özellikler:

 Sadece 4 adımda bilgisayarlar ve cep telefonu arasında senkronizasyon
 Bir etkinlik (toplantı, rapor, vb) ekledikten sonra, zamanında onları size hatırlatacaktır.
 Hatırlatma olaylarını yazmak için kullanılan Word benzeri güçlü bir belge editörü bulunuyor.
 Portable edition bir USB flash sürücüden çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Şimdi, USB sürücü ile farklı bilgisayarlarda (örneğin bir evde olarak ve iş yerinde başka) kullanabilirsiniz.

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Efficient Reminder Free
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Efficient Reminder Free 5.60 Build 548 YAPILAN YORUMLAR