Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
eScanAV Anti-Virus Toolkit ikon

eScanAV Anti-Virus Toolkit 14.0.369

Please wait...

eScanAV Anti-Virus Toolkit  – Bedava Antivirüs Programı

 

eScanAV Anti-Virus Toolkit, kurulum gerektirmeden bilgisayarınızdaki Virüs, Casus Yazılım ve Reklam Yazılımlarını taramak için kullanacağınız alternatif ücretsiz Antivirüs Programı.

eScanAV Anti-Virus Toolkit (MWAV), Virüsleri, Casus Yazılımları, Reklam Yazılımları ve bilgisayarınıza bulaşmış olabilecek diğer Malwareleri taramanızı ve temizlemenizi sağlayan ÜCRETSİZ bir yardımcı programdır. Bu program kurulum gerektirmez ve doğrudan bilgisayarınızdan, USB Sürücüden veya bir CD ROM’dan herhangi bir yerden çalıştırılabilir. Bilgisayarınızda kurulu başka bir Anti-Virüs yazılımı varsa da çalıştırabilir.

EScanAV Anti-Virüs Araç Takımı (MWAV), yakın zamanda yayımlanan casus yazılımları ve reklam yazılımları tespit etmek için en son güncellemelerle günlük olarak güncellenir; ayrıca, güncelleme motoru daha hızlı ve akıllı algılamalar için sürekli olarak doğaçlama yapıyor. Windows® 2012 R2 / 2012/2008 R2 / 2008/2003 R2 / 2003/10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP ile uyumludur. Ücretsiz Antivirüs programları arayan bilgisayar kullanıcılarının tercih edebilecekleri bu programı hemen indirip kullanabilirler.

eScanAV Anti-Virus Toolkit

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
eScanAV Anti-Virus Toolkit
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
eScanAV Anti-Virus Toolkit 14.0.369 BENZER İÇERİKLER
eScanAV Anti-Virus Toolkit 14.0.369 YAPILAN YORUMLAR