En Güncel Programlar ve Ücretsiz Programlar Sizin İçin!

Euro Truck Simulator 1.22.2 Kamyon Simülasyonu
Euro Truck Simulator 1.22.2
Lisans : Demo
Ekleyen :
Dil : Türkçe
Boyut : 1.41 Gb
İşletim Sistemi : Windows
Güncelleme : 14 Şub 2016
Üye P.
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 1.41 Gb
  • Euro Truck Simulator 1.22.2
  • Euro Truck Simulator 1.22.2
  • Euro Truck Simulator 1.22.2

Kamyon Simülasyonu

tarafından 2 sene önce

Euro Truck Simulator, kamyon kullanma becerinizi test edip geliştirebileceğiniz ücretsiz bir kamyon sürüş simülatörüdür.

Zorlu yol şartlarından geçerek, avrupanın bir çok şehirlerini görme şansınız olacak. İngiltere, Belçika, İtalya, Hollanda, Polonya, ve 60 ‘tan fazla şehire kargolarınızı ulaştırmak için, yollarla mücadele edeceksiniz. Oyun içerisindeki kamyon markaları ve logoları bu oyuna özgü olarak lisanslanmıştır.

Gerçek bir kamyon sürücüsü olma deneyimi yaşayacağınız bu kamyon oyunu ile yolların kralı olacaksınız. Yollardaki trafik ışıkları, barlar ve egzost dumanına kardar gerçekçi efektlere sahip bir oyundur. Kendi komyon filonuzu kurabilir, garajlar ve şöförler kiralayabilirsiniz. Bir nevi kendi taşımacılık şirketinizi kurabileceğiniz bir oyundur. Oldukça keyifli  bu oyunu mutlaka denemek isteyeceksiniz.

Bu kamyon sürüş oyunu, masaüstü bilgisayarlar için sorun olmazken, dizüstü bilgisayarlarda ısınmaya yol açıyor.  Aslında belki de bütün dizüstü bilgisayarlar için aynı durum söz konusu olmayabilir. Bilgisayarınıza kurduktan sonra bu uyarımızı dikkate alarak takip etmenizi öneririz. Bunun dışında mükemmelliğine söylenecek tek bir söz yok.

Deneyimlerimiz; Kendimizi gerçek bir kamyonda ve gerçek bir kamyon sürücüsü gibi hissettik. Yollardaki sürüş davranışlarıda, aynı gerçekte olduğu gibi. Yani siz yolu kapattığınızda diğer araçlar sıkışıp kalarak, trafiğin yığılmasına neden oluyor. Depo alanına girip manevra yaparak yükü boşaltma tarafıda ayrı bir zevk. Görevleri yerine getirmeniz için kullanacağınız navigasyon gayet başarılı. Sellektör, korna, sinyal ve yan aynalar gibi ihtiyaç olan herşey çok başarılı. ‘T’ tuşu ile dorseyi indirip kaldırabiliyorsunuz.

Kısacası daha fazlasını bekleyen varmı bilmem ama, biz bu oyunu çok beğendik ve tavsiye ederiz.

 

* Lütfen Programlar hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşınız. Bilgi ve görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Euro Truck Simulator 1.22.2 İçin Yorum Yapabilirsiniz

*

Kategori'den Benzer Programlar

1 Motoracing 127 views kez indirildi
2 Midnight Clup 2 166 views kez indirildi
3 TrackMania Nation Forever 2 324 views kez indirildi
4 3D Live Pool 2.70 195 views kez indirildi
5 18 Wheels of Steel American Long Haul 1.01 105 views kez indirildi
6 FlightGear 2016.4.4 27 views kez indirildi
7 Crazy Police Racers 121 views kez indirildi
8 Bus Driver 40 views kez indirildi
9 Extreme Jungle Racers 67 views kez indirildi
10 Passenger Train Simulator 1.0 139 views kez indirildi