Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Face Off Max 3.8.5.8

Rate this post

Face Off Max  – Komik Fotoğraflar Oluşturma Programı

 

Face Off Max  ile yüzünüzü istediğiniz bir bedene uygulayarak arkadaşlarınızla paylaşabilir ve eğlence ortamı oluşturabilirsiniz.

Kendi içinde varolan hazır şablonlardan faydalanarak kendinizi veya herhangi bir ünlüyü, bir zombiye dönüştürebilir veya onunla yanyana resim çekilmiş gibi gösterebilirsiniz. Profesyonel sanatçılar tarafından tasarlanan, fantastik şablonları yüzlerce Off Max Yüz sunulmaktadır.

Kullanım amacı ne için olursa olsun; kendiniz için komik bir fotoğraf oluşturarak arkadaşlarınıza şakalar yapabilirsiniz.  Ayrıca, Face Off Max sanatçılar yorulmadan  fotoğraf projeleri üretmek için güncellenmiş şablonları yaratmaya devam etmektedirler. Eğer sizde kendi fotoğraflarınız ile komik fotoğraflar oluşturmak istiyorsanız, Programı kullanarak eğlenceli fotoğraflar oluşturup, sosyal platformdaki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Programı bizlerde denedik ve olabildiğince keyifli bulduk. Kendinizi bir vücut şampiyonu yada süperman kılığına sokabilirsiniz. Sonra ister masa üstüne kayıt edebilir, ister doğrudan dostlarınızla sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Bir çok kişinin kullanıp beğeneceğini düşündüğümüz bu programın deneme versiyonunu sitemizden indirip kullanabilmeniz mümkün. Programın satış fiyatı 24.95$’dır.

faceoffmax

Özellikler:

 Yerleşik dahili şablonlar: Profesyonel sanatçılar tarafından tasarlanan yüzlerce muhteşem şablonlardan faydalanabilirsiniz.
 Arkadaşlarla paylaşma: Programın Facebook, Myspace, blog, e-posta ve vb Ve Facebook ile çalışma özelliği bulunuyor. Bu sayede yaptığınız çalışmaları arkadaşlarınızla paylaşarak ortak bir eğlence oluşturabilirsiniz.
 Kolay ve Kullanışlı arayüz: Şaşırtıcı bir şekilde kolayca komik fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Sihirbazı takip etmeniz yeter.
 Metin ekleme: Hazırladığınız fotoğraflara balon içinde konuşma metinleri ekleyebilirsiniz. Bu şekilde konuşan karikatür gibi projeler geliştirebilirsiniz.

 

 

Face Off Max 3.8.5.8 YAPILAN YORUMLAR