Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Filmora Video Editor 9

Filmora Video Editor 9
5 (100%) 1 vote[s]

Filmora Video Editor  – Video Düzenleme Editörü

 

Filmora Video Editor, videoları düzenlemek için kullanacağınız ücretsiz video editörü. Her türlü video düzenleme konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Filmora Video Editor, diğer video düzenleme programları karşısında iyi bir alternatif olarak değerlendireceğiniz seçenektir.  Videoları benzersiz yapmak için, Döşeme, kırpma, kesme ve yapıştırma ve video klipleri Birleştirme gibi özelliklere sahiptir. Kaliteli hikayeler yaratmak için  100 çeşit medya  katmanı desteği sağlar. Bu program ağır çekim videolar oluşturmak için ayrıca bir imkan sağlar size. Oluşturduğunuz içerikleri Herhangi bir platforma doğrudan yüklemenizi sağlar. Tüm bunların dışında en önemli özelliklerinden biri de, yeşil perde efektleri kullanmak için faydalanmanızı sağlar. Bu sayede harika filmler oluşturacaksınız.

Daha kaliteli bir görüntü için kontrast ve doygunluk ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Ağır çekim efekti için video hızını düşürme ve isterseniz hızlandırma yapabilirsiniz. Benzersiz açılar için video görüntüsünü döndürme özelliği de bulunuyor. Kendi filmlerinizi düzenlemek ve filmlerinizi oluşturarak medya ortamlarında paylaşmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Bir çok muadil video düzenleme programına göre oldukça uygun fiyata full sürümüne sahip olabilirsiniz. Programın full sürüm fiyatı 39.9 $’dır

Filmora Video Editor

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 Her kelimeyi duymak ses seviyesini ayarlama. Bir tık ile düzenlemek hızlı ve kolaydır.
 Hemen her formatta mobil cihaz ya da ev bilgisayarında kaydedebilir.
 Herhangi e-postaya ile gönderebilirsiniz.
 HD Videolar, Videolar (MP4, AVI, MOV, MPEG, WMV, MTS, FLV, VOB, MKV), Müzik (MP3, MPEG4 AAC) ve Görüntü dosyaları (JPG, TIFF, PNG) ve daha fazlasını destekler.
 Ücretsizdir.

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Filmora Video Editor
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Filmora Video Editor 9 YAPILAN YORUMLAR