Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FotoSketcher 3.40

Rate this post

FotoSketcher  – Resimleri Yağlı Boya Tabloya Döndürme Programı

 

FotoSketcher ile resimlerinizi yağlı boya tablo veya kara kalem tablo görüntüsüne çevirebilirsiniz.

FotoSketcher, resimleriniz üzerinde görsel değişiklikler yapmanızı sağlayan eğlenceli bir programdır. Mevcut resimlerinizi kurşun kalem ile yapılmış bir kara kalem çalışmaya döndürebilir, yada bir ressamın elinden çıkmış yağlı boya tabloya döndürebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay ve ücretsiz bu program sayesinde, çalışmalarınızı bir kaç saniyede gerçekleştirirsiniz.

Diğer 20’den fazla farklı stildeki efektleri kullanarak,  suluboya, yağlıboya, kurşun kalem, mürekkep çizimleri ve karikatür çizimi gibi sanat eserleri elde edersiniz. Ayrıca (görüntüyü basitleştirmek, keskinleştirmek, kontrastı arttırmak parlaklık, renk doygunluğu vb … artırmak) için basit araçlarla orijinal fotoğraflarınızı geliştirmek oldukça kolay ve gerçekçi olacaktır. Resimlerinizi kayıt etmek istediğinizde, istediğiniz formatta kayıt edebilirsiniz.

Program, herhangi bir adware, spyware veya virüs içermemek ile beraber ücretsiz olarak sunulmaktadır. Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve en son, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

FotoSketcher

PROGRAM VİDEOSU

 

 

FotoSketcher 3.40 YAPILAN YORUMLAR