Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Foxmail 7.2.9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...

Foxmail  –  Ücretsiz Mail Alma ve Gönderme Yazılımı

 

Foxmail, Amerika, Çin ve Japon ortak yapımı ücretsiz alternatif mail alma-gönderme programı olarak işinize yarar.

OutlookExpress kullanmaktan sıkılanlar için oldukça güzel bir alternatif e-posta yazılımıdır. Aynı zamanda pop3 destekli olması ve istediğiniz kadar hesap ekleyerek yönetebilme özelliğine sahip çok kullanışlı bir mail yöneticisidir.

Text ve HTML mail gönderebileceğiniz bu yazılım, sizlere gelen mailleri uyarı ile bildirebilmektedir. Takvim ve randevularınızı yönetebileceğiniz özellikleride bulunan bu program ile, maillerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Programı indirdikten sonra, kurulum otomatikmen çince olmaktadır. Bu sizi rahatsız etmesin. kurulduğu klasöre giderek, buradaki Language klasörüne girip, ‘Chinese.lgb’ isimli dil dosyasını silip, programı yeniden açın. programın ingilizce olarak açıldığını göreceksiniz.

Ayrıca mail hesabınızı aktif ettiğinizde, sol taraftaki klasörlerin türkçe olduğunu göreceksiniz. Milyonlarca mesaja kadar kitlesel veriler doğrultusunda daha hızlı ve güvenli hale getirir. Fakat programın büyük bir bölümü ingilizcedir.

 foxmail

FOXMAİL PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Foxmail 7.2.9 YAPILAN YORUMLAR
  • Onur
    2 sene önce

    Ben Opera Mail programı da kullandım. Mail gönderme ve alma konusunda Foxmail ve Opera Mail programlarının ikiside mükemmeldir.