Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free Alarm Clock 4.0.1

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Ücretsiz Saat ve Alarm Programı

Free Alarm Clock, haftanın her günü yada seçtiğiniz günlerinde alarm çalmasını sağlayacağınız, ücretsiz bir alarm yazılımıdır.

Free Alarm Clock ile bilgisayarınızı çalar saat gibi ayarlayarak, sabahları kalkmak için veya diğer günlük hatırlatmalar için kullanabilirsiniz. Cep telefonlarında olduğu gibi özelliklere sahip olan bu uygulama sayesinde, alarmı erteleme yada kapatma tercihinizi kullanabilirsiniz.

Sadece mesai günlerine göre ayarlayarak, tatil günü sizi rahatsız etmesini önleyebilirsiniz. Gün içerisinde farklı saatlere göre alarm ayarlayacağınız bu yazılım ile, kendi mevcut alarm sesleri haricinde haricen çeşitli türden melodiler veya mp3 müzikler atayabilirsiniz.

Bilgisayarı uyku modundan çıkarmaya da ayarlanabilen bir yazılım olmakla beraber, iyi bir masaüstü alarm çalma yazılımı olarak kullanabileceğiniz bir kaç iyi yazılımdan biridir. Bizimde indirip test ettiğimizde, oldukça hoşumuza giden çok sayıda ki alarm programlarından biridir. Kullanımı son derece kolaydır. İleri düzeyde kullanım tecrübesi gerektirmez.

Hatırlatma özelliğinin kullanımı son derece kolaydır. Hatırlamanız gereken iş veya elem ile ilgili bir alarm saati belirleyip, iş yada eylem ile ilgili bir mesaj metin düzenlemesi yaparak, programı bir hatırlatıcı olarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca programın tüm özelliklerinden bahsetmeye de çok gerek yok. Bu müthiş programı çalıştırdığınızda tüm özelliklerini kolayca keşfedeceğiniz kadar kolay kullanabilirsiniz.

free-alarm-clock

Özellikleri:

 Ücretsiz, tam özellikli ve kullanıcı dostu çalar bir saat uygulamasıdır.
 Haftanın tüm günleri için ayrı ayrı istediğiniz kadar alarm oluşturabilirsiniz.
 İstediğiniz MP3 dosyasını alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Program kütüphaneye tam erişim sağlar.
 Bilgisayarın uyku moduna girmesini yada uyku modundan çıkmasını zamanlayabilirsiniz.
 Bilgisayar kazara sessizde olsa bile, uygulama alarm çalmaya başladığında sesi açacaktır.
 Kurulum gerektirmez. Taşınabilir aygıtlar ile diğer cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

 

 

Free Alarm Clock 4.0.1 YAPILAN YORUMLAR

 

 • Zülal
  10 ay önce

  Yani bilgisayar için alarm programı arıyorsan valla budur.

 • Musti
  2 sene önce

  Değişik uygulamalar arıyordum. Bu güzelmiş.

 • gilmar
  2 sene önce

  Gerçekten güzel bir program. Ben başka bir uygulama kullanıyordum. Bunu da kurdum.