Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free Music Downloader 2.24

Please wait...

Free Music Downloader – İnternetten Müzik İndirme Programı

 

Free Music Downloader, internetteki müzik sitelerinden ücretsiz müzik indirme imkanı sağlayan bir yazılımdır.

 

Bu program bilinen pek çok müzik indirme programları ile aynı mantıkta çalışan bir yazılımdır. Sanatçı adı veya şarkı ismi ile yapacağınız arama sonuçlarından seçtiğiniz şarkılara ulaşabilir ve onları indirebilirsiniz. Ayrıca Youtube, SounCloud, Baidu, Goear ve Grooveshark gibi bir çok müzik indirebileceğiniz sitelerden indirme yapabilirsiniz.

Müzik indirebileceğiniz diğer siteler; vkontakte.ru goear.com youtube.com vimeo.com SoundCloud.com mixcloud.com BandCamp.com kinox.to Hypem.com ardmediathek.de zdf.de arte.tv Xiami.com Music.Baidu.com Hulkshare.com MP3Fusion.net MP3Skull.com QQMusic SkyRock.com Sogou.com XMusic.me ProstoPleer.com 8Tracks.com myfreemp3.eu vpleer.ru albumkings.co iplayer.fm muzoblok.com ololo.fm zippyshare.com

Kullanımı son derece kolay ve kullanıcı dostu bu yazılım ile aramaları filttreleyerek, sonuçlara daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz. bulduğunuz şarkıları ise seçerek tek bir tıklama ile indirebilirsiniz. Programın Windows10 desteği henüz bulunmuyor. Bu yüzden Windows 10 öncesine ait işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

 Free Music Downloader

PROGRAM KULLANIM VİDEOSU

 

 

Free Music Downloader 2.24 YAPILAN YORUMLAR
  • Avatar
    Burak
    3 sene önce

    Merhaba web siteniz inanki hayran bıraktı. Bu arada free music downloader programını denedim ve oldukça işe yarar olduğunu söyleyebilirim.