Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free Partition Manager 5.1.1.8

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Sabit Disk Bölme Yazılımı

Free Partition Manager, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için ücretsiz kullanacağınız sabit disk bölme ve disk yönetme programı.

Free Partition Manager, sabit disk bölümleme ve sabit disk yönetimi adına oldukça gelişmiş özelliklere ve yeteneklere sahiptir. Şık ve kullanışlı bir arayüze sahip olan bu programın kullanımı da son derece kolaydır. Bilgisayarı yeniden başlatmaya gerek kalmaksızın tüm bölümleme işlerini yaparsınız. Disk bölümleme, disk boyutlandırma gibi kişiselleştirilebilir özellikleri kullanabilirsiniz. Herhangi bir veri kaybı yaşamadan aynı zamanda bölünmüş diskleri birleştirirsiniz.

Program, kişisel hatalar, yazılımsal hatalar, virüs saldırısı veya başka nedenlerden dolayı hasar gören bölümleri kurtarmak için bir çözümdür. FAT ve NTFS gibi dosya sistemlerinin farklı tiplerini desteklemektedir.

Free Partition Manager

Free Partition Manager 5.1.1.8 BENZER İÇERİKLER
Free Partition Manager 5.1.1.8 YAPILAN YORUMLAR